0:1
- : -
TJ Hodonice

K1 Florbal Židenice - TJ Hodonice 1:4
25. Jan Duda - 12. Petr Sláma, 16. Lukáš Bartůněk, 18. Petr Sláma, 45. Lukáš Bartůněk; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Jaromír Bečka ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:1;
45:00
44:12
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk, asistoval Tomáš Zahradník (1:4).
44:12
Hra 6 na 5 nám gól přinesla, avšak do opačné brány, než se doufalo.
43:46
Timeout K1 Florbal Židenice
43:42
Hodonice se trochu zatáhli a nechávají prostor Židenicím na rozehrávku.
42:13
Židenice přežili oslabení a tvrdě napadají.
41:27
Štěstí, nic jiného se k tomu nedá říct. Kocáb 2x minul prázdnou branku a 2x trefil boční síťku.
40:06
Vyloučen hráč Michal Havlíček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:06
Židenice si komplikují snahu o vyrovnání a Hodonice si zahrají minutovou přesilovku 5 na 3.
39:07
Vyloučen hráč Ondřej Řezníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
38:12
Oko šikovného blonďáka vidělo volného Havlíčka a vyslal jeho směrem přihrávku. Ten však promáchl. Ovšem za tento elegantní promach by se nemusel stydět ani Tiger Woods.
37:12
Zelníček na Dudu, Duda na Kerta a Kert střílí...bohužel bekendem a Bečka bez problému chytá.
35:12
Sprinter "Zub" šel do své oblíbené činnosti, tedy nahrání si sám sobě do rohu a doběhnout si míček. Obránce Hodonic ale nebyl zrovna nejpomalejší a snaha nakonec končí faulem ve prospěch hostujících.
33:01
Hodonice ale ukazují, že si umí nahrát a v rozehrávce nikam nespěchali. Větší ohrožení branky ovšem nenastalo.
31:41
Domácí předvádí zlepšený výkon a je to koukatelnější než předchozí dvě třetiny. Ani nestíhám odpovídat na Messengeru.
30:15
Rychlá akce ŽIdenic vypadala velice nadějně, Bečka dostál svému příjmení a vytěsnil balónek do zámezí.
30:00
30:00
28:39
Na středu do zisk míčku v souboji a po cestě za bránu další dva. Takto bojuje bek Židenic Havlíček. Dostává mottu Židenic "Fight like a dragon".
26:15
Streit předvedl neuvěřitelný zákrok, kdy rukou vytěsnil balónek, který letěl do prázdné brány.
24:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jan Duda, asistoval Michal Havlíček (1:3).
24:49
Je to tu dámy a pánové. Havlíček viděl nabíhajícího Dudu do středu, ten si potáhl míček za sebe a střelou k tyči překonal Bečku.
23:18
Že by střela, při které by se pohl nejeden knírek, značila začátek lepší útočné hry domácích?
21:36
Jandys na lavičce Židenic a už úřaduje. Posadí někoho? Sledujte nás dále a vše se dozvíte.
20:36
Přesilová hra Židenic změnu skóre nepřinesla, tlak Židenic ale pokračuje.
18:35
Vyloučen hráč Jan Dokulil družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:50
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Petr Sláma, asistoval Lukáš Bartůněk (0:3).
17:50
Obdobný problém i při dalším gólu Hodonic.
15:37
15:37
Druhý gól Hodonic padl po nedostatečném důrazu, kdy měl Bartůněk dost času na středu se otočit a vystřelit.
15:18
Hráči Židenic teď běželi do útoku ve čtyřech v krásně úhledné lajně. Avšak to bylo jediné, co bylo úhledné, akce končí a Hodonice útočí.
15:00
15:00
14:56
Malík alias "Lítající knírek" získal na středu balónek, ale v rozhodující chvíli mu sjel.
14:17
Zatím vidíme nemastný a neslaný zápas s minimem šancí, kdy se štěstí mírně překlopilo na hokejky Hodonic.
11:51
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Petr Sláma, asistoval Libor Šopák (0:1).
11:51
Fandění očividně pomohlo, protože Hodonicím se podařilo Streitovi nasadit z dorážky "jesle".
11:34
Na to že Hodonice jsou hostující tým, mají tu početnou fanouškovskou základnu.
09:43
Břevno tu cinklo, i když tatínek jednoho z hostujících namítá, že gól to rozhodně byl. VAR tu nemáme a tak hra pokračuje bez zbytečného zdržování.
07:21
Duda byl ze souboje vytlačen až na mantinel, kde si chvíli poseděl jako divák, rozhodil rukama a když zjistil, že jeho přání nebudou vyslyšena, vrhl se zpět do víru zápasu.
06:20
Přehled na hřišti ukázal Picka, kdy chytře dával zadovku na volného Vývodu, ale pro jednou byl Vývoda rychlejší a tak se musí zase od znovu.
04:55
Zelníček to vzal na sebe, podřadil si a vystřelil do středu jako blesk. Naneštěstí byl jeho pokus zblokován.
03:45
Pokus o ladné zpracování míčku hostujícímu Zahradníkovi nevyšel a Židenice si mohou oddechnout, Streit byl totiž lehce dezorientován, kam se míček odrazil.
02:34
Teď jsme byli svědkem fair-play, kdy se Lázók přiznal, že míček šel do zámezí po jeho teči. Vidíme, že florbal je opravdu hra gentlemanů.
01:15
První zákrok si už připsali oba gólmani. Pro Streita to byl ale těžší zákrok, musel si povyskočit na hranu velkého brankoviště.
00:16
Židenice začali klidnou rozehrávkou vzadu. Ovšem po nahození dopředu už přišla ztráta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Hodonice: brankář: Jaromír Bečka; hráči v poli: Libor Šopák, Jakub Sucháček, Tomáš Zahradník, Petr Sláma, Lukáš Bartůněk
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Pavel Streit; hráči v poli: Jan Duda, Filip Zelníček, Marcel Lázók, Tomáš Zubík, Mojmír Pruch