1:1
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - 1. AC Uherský Brod 5:2
5. Barbora Klacková, 7. Barbora Klacková, 9. Barbora Klacková, 15. Nikol Vaněčková, 28. Lucie Ponížilová - 20. Kristýna Polášková, 25. Kristýna Polášková; rozhodčí: Lukáš Ondroušek - Robin Hromeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Lenka Richterová 32 - Renata Chládková 30; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:1;
33:46
A v tomto zápase si i Zlín zahraje přesilovku.
33:18
Vyloučen hráč Martina Smetanová družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za hra rukou.
29:53
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Žádné větší šance jsme zatím neviděli.
27:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lucie Ponížilová, asistoval Barbora Klacková (5:2).
27:11
Zlín s přehledem ubránil oslabení a už jsou v pěti.
25:42
Brod si hezky drží míček na útočné polovině, ale ke golmance se zatím žádná střela nedostala.
25:11
Vyloučen hráč Gabriela Čížová družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
25:11
A máme tu první přesilovku Brodu.
24:43
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Kristýna Polášková, asistoval Blanka Gajdošová (4:2).
24:00
24:00
23:59
Střely na bránu po 2. třetině: Zlín - 12 Brod - 13
19:12
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Kristýna Polášková, asistoval Renata Chládková (4:1).
19:12
Po dlouhém výhozu Chládkové Polášková přesně zamířila nad nohu Richterové a snižuje tak náskok Zlína již pouze o 3 brány.
18:12
Střelu Kučerové z půlky golmanka Zlína vidí a s přehledem chytá.
16:43
A nyní plná hala diváku mohla vidět neuvěřitelný zákrok Richterové, která se na dnešní zápas asi skvěle vyspala.
15:01
Střela Ponížilové pouze do boční sítě.
14:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Nikol Vaněčková, asistoval Gabriela Čížová (4:0).
12:16
Skvělý zákrok Richterové, která právě podržela svůj tým.
12:00
12:00
A je tu druhá část zápasu, do které obě strany vletěly naplno!!!!
12:00
11:59
Střely na bránu po 1. třetině: Zlín - 8 Brod - 3
11:20
A znovu Vaculíková mimo.
10:26
Po nahrávce Gajdošové Vaculíková netrefuje prázdnou bránu.
08:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Barbora Klacková, asistoval Lucie Ponížilová (3:0).
06:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Barbora Klacková z trestného střílení (2:0).
06:33
Trestné střílení Zlína. Jde Barbora Klacková. A je to gól!!!
05:38
Rychlý útok Gajdošové končí střelou, která míří vysoko nad bránu.
04:11
04:11
A je tu první gól Zlína, kdy se po nahrávce Ponížilové dostává osamocená Klacková sama před golmanku Brodu.
00:01
Úvodní buly vyhrál Zlín a drží si míček na své polovině, ale Brod jim nedovolil přejít na útočnou část.