5:2
1:1
- : -

Orel Dolní Bojanovice - Aligators Orel Šlapanice U21 C 8:3
12. Tibor Pecha, 15. Martin Kaňa, 20. Adam Horňák, 21. Filip Němec, 29. Martin Kaňa, 30. Adam Horňák, 30. Filip Němec, 43. Adam Horňák - 16. Tadeáš Grega, 24. Zdeněk Dolíhal, 43. Matyáš Zouhar; rozhodčí: Jan Frýdek - Martin Pivoda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - David Bajer ?; po třetinách: 2:0, 5:2, 1:1;
45:00
44:50
Vyloučen hráč Václav Němec družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:32
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Martin Kaňa (8:3).
42:03
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Tadeáš Grega (7:3).
40:40
Timeout Aligators Orel Šlapanice U21 C
30:00
30:00
29:58
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Adam Horňák (7:2).
29:27
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Filip Němec (6:2).
28:16
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa bez asistence (5:2).
23:15
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Zdeněk Dolíhal, asistoval David Šumpela (4:2).
20:21
19:17
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Adam Ištvánek (3:1).
15:30
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tadeáš Grega, asistoval Lukáš Růžička (2:1).
15:00
15:00
14:18
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa bez asistence (2:0).
11:57
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Tibor Pecha, asistoval Jakub Košutek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Patrik Procházka, Josef Sedláček, Dominik Král, Jakub Král, Patrik Jedlička
00:00
Line-up domácích Orel Dolní Bojanovice: brankář: Filip Hubačka; hráči v poli: Radim Zámečník, Filip Němec, Martin Kaňa, Filip Pazderka, Adam Horňák