1:3
- : -
FBC SLAVKOV

FBC SLAVKOV - Bulldogs Brno B 4:5
1. Tomáš Bednařík, 2. Tomáš Bednařík, 24. Tomáš Bednařík, 42. Tomáš Bednařík - 20. Tomáš Weiser, 21. Daniel Galanský, 31. Tomáš Weiser, 32. Radek Útrata, 38. Tomáš Weiser; rozhodčí: Jan Frýdek - Martin Pivoda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Petr Bureš ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3;
45:00
41:39
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Tomáš Bednařík, asistoval Lukáš Stehlík (4:5).
37:51
Timeout FBC SLAVKOV
37:51
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Tomáš Weiser, asistoval Jan Hušek (3:5).
31:57
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Radek Útrata, asistoval Michal Weiser (3:4).
30:51
30:36
Trestné střílení družstva FBC SLAVKOV neproměnil Jakub Holomek.
30:00
30:00
28:12
Vyloučen hráč Daniel Galanský družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:33
20:30
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Daniel Galanský, asistoval Michaela Žáková (2:2).
19:07
15:00
15:00
01:21
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Tomáš Bednařík, asistoval Marek Šmerda (2:0).
00:59
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Petr Bureš; hráči v poli: Tomáš Jakal, Daniel Galanský, Michal Weiser, Jan Frydrych, Michaela Žáková