2:1
1:1
- : -

1. AC Uherský Brod - FBK Spartak Hluk C 4:4
1. Zdeněk Kostelník, 23. Zdeněk Krajčovič, 25. Michal Machara, 36. Zdeněk Krajčovič - 5. Tomáš Fantura, 8. Tomáš Fantura, 18. Igor Dostál, 42. Martin Krchňáček; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Nekula ?, Marek Sedláček ? - Ctibor Tichopádek ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1;
45:00
43:49
Timeout FBK Spartak Hluk C
41:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Jiří Petlan (4:4).
35:28
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (4:3).
34:14
Vyloučen hráč Libor Hanák družstva FBK Spartak Hluk C na 2 minuty za sekání.
30:39
Vyloučen hráč Pavel Manda družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Sedláček družstva 1. AC Uherský Brod
30:00
30:00
26:57
Vyloučen hráč Rostislav Borovský družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:34
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michal Machara, asistoval Michael Kovařík (3:3).
22:51
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Ondřej Hudeček (2:3).
17:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Igor Dostál, asistoval Martin Tuhý (1:3).
15:00
15:00
13:56
Vyloučen hráč Rostislav Borovský družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Tomáš Fantura, asistoval Aleš Hubáček (1:2).
04:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Tomáš Fantura, asistoval Jiří Petlan (1:1).
02:19
Vyloučen hráč Rostislav Borovský družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
00:14
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk C:
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Matěj Nekula; hráči v poli: Pavel Manda, Rostislav Borovský, Josef Vintr, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič