3:8
2:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - TJ Centropen Dačice 5:12
21. Martin Pavelka, 24. Andrej Čapek, 30. Luboš Brzoň, 35. Luboš Brzoň, 41. Martin Pavelka - 10. Jan Morávek, 12. Jan Morávek, 18. Jakub Šimánek, 19. Petr Novotný, 24. Jakub Šimánek, 24. Jakub Šimánek, 26. Jakub Šimánek, 28. Petr Novotný, 28. Radek Kubeš, 29. Jan Sláma, 38. Jan Morávek, 42. Jakub Šimánek; rozhodčí: Jan Koten - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Matyáš Kozák ? - Pavel Zabloudil ?; po třetinách: 0:2, 3:8, 2:2;
45:00
41:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Vojtěch Henzl (5:12).
40:07
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka, asistoval Michal Doležal (5:11).
37:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Jan Sláma (4:11).
37:58
Já na bráchu, brácha na mě. Osa Sláma-Morávek dneska válí a číšla do kanady se jenom hrnou.
35:55
Morávek nastřeluje břevno branky hostí.
34:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Luboš Brzoň, asistoval Martin Pavelka (4:10).
33:30
Kozák si po dlouhé době připisuje konečně zákrok.
30:00
30:00
29:08
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Luboš Brzoň, asistoval Adam Mašín (3:10).
29:07
Time out domácích asi pomohl a střílí gól.
28:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Jakub Šimánek (2:10).
27:50
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
27:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radek Kubeš, asistoval Jan Morávek (2:9).
27:50
Domácí si berou time out a zkusí zastavit rozjetý vlak hostů.
27:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Novotný, asistoval Jaromír Németh (2:8).
25:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Radek Kubeš (2:7).
25:54
Pěknou střelu od modré vyslal Šimánek a dává další gól.
23:42
23:41
Dačice se rozjeli a Šimánek střílí další branku a připisuje si tak hattrick.
23:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Jan Sláma (2:5).
23:31
Dačice po vstřeleném gólu ihned vyrážejí na branku soupeře a skórují.
23:19
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrej Čapek, asistoval Adam Mašín (2:4).
21:59
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
20:14
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka, asistoval Andrej Čapek (1:4).
18:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Novotný, asistoval Šimon Krechler (0:4).
18:21
Inu, zlaté české ručičky. Peťa Novotný jenom nastavil čepel do střely svého spoluhráče a na tečovaný balónek byl Kozák krátký.
17:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Jan Morávek (0:3).
15:00
15:00
14:46
Kozák předvedl dobrý dvojzákrok.
12:26
Vyloučen hráč Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
11:17
10:01
Štibich nám tu předvádí jeden trýček za druhým a diváci jsou u vytržení. Zatím jsme mohli vidět prohazovačku alá Tomáš Hertl a hezkou zadovku. Uvidíme, co bude dál
09:31
08:35
Výborný zákrok lapačkou od Kozáka.
06:20
Únik hráčů Dačic ve svém vlastním oslabení si Kozák pohlídal a nenechal soupeře zakončit.
06:09
Vyloučen hráč Šimon Krechler družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.