6:4
5:0
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - FBC Šluknovsko Česká Lípa  12:4
14. Stanislav Pokorný, 19. Josef Strouhal, 20. Lukáš Muška, 20. Jiří Libeňský, 24. Stanislav Pokorný, 24. Stanislav Pokorný, 25. Petr Bartoň, 35. Milan Hrušovský, 38. Lukáš Rosický, 41. Petr Bartoň, 42. Petr Smrkovský, 42. Josef Strouhal - 21. Jan Pondělíček, 22. Jan Pondělíček, 25. Tomáš Rýsler, 28. Jan Štefáček; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Roman Drotoš ? - David Fanderlik ?; po třetinách: 1:0, 6:4, 5:0;
45:00
44:09
Vyloučen hráč Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
44:09
Vyloučen hráč Martin Havelka družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za hrubost.
41:21
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Josef Strouhal, asistoval Stanislav Pokorný (12:4).
41:05
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Smrkovský bez asistence (11:4).
40:34
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Bartoň bez asistence (10:4).
40:14
Vyloučen hráč Milan Hrušovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za hrubost.
40:10
Trestné střílení družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa neproměnil Jan Štefáček.
39:09
Vyloučen hráč Jan Pondělíček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
38:21
Vyloučen hráč Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
37:22
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Lukáš Rosický, asistoval Stanislav Pokorný (9:4).
34:54
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Milan Hrušovský bez asistence (8:4).
30:00
30:00
27:51
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček, asistoval Jiří Baborák (7:4).
24:56
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Bartoň, asistoval Filip Iker (7:3).
24:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Tomáš Rýsler bez asistence (6:3).
23:31
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Josef Strouhal (6:2).
23:23
21:21
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Pondělíček, asistoval Jiří Baborák (4:2).
20:19
19:59
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jiří Libeňský, asistoval Petr Bartoň (4:0).
19:45
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Lukáš Muška, asistoval Stanislav Pokorný (3:0).
18:09
15:00
15:00
13:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: David Fanderlik; hráči v poli: Tomáš Rýsler, Lukáš Doležal, Petr Vondráček, Jan Štefáček, Jiří Baborák
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Roman Drotoš; hráči v poli: Milan Hrušovský, Jiří Libeňský, Lukáš Rosický, Josef Strouhal, Stanislav Pokorný