3:0
1:0
- : -

FBC GYMNÁZIUM Český Těšín - TJ Olympia Bruntál 6:2
1. Jan Punčochář, 11. Martin Buják, 22. Jan Punčochář, 23. Tobiáš Zipser, 23. Robin Kenický, 25. Petr Buják - 3. Dominik Oltyán, 4. Viktor Zatloukal; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Rusz ? - Vojtěch Karvay ?; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:0;
36:00
24:20
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Petr Buják, asistoval Filip Klimek (6:2).
24:00
24:00
23:01
Vyloučen hráč Robin Kenický družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:32
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Robin Kenický bez asistence (5:2).
22:14
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Tobiáš Zipser, asistoval Jan Punčochář (4:2).
21:51
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Jan Punčochář, asistoval Tobiáš Zipser (3:2).
12:00
12:00
10:02
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Martin Buják, asistoval Vojtěch Svoboda (2:2).
07:16
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za hrubost.
06:35
Vyloučen hráč Petr Buják družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
03:57
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Tomáš Sýkora (1:2).
02:42
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Jakub Lang (1:1).
00:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Vojtěch Karvay; hráči v poli: Jakub Lang, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán, Jakub Vašíř, Matěj Mikulka