3:1
- : -
FBC Lipník

FBC Lipník - Florbal Torpedo Havířov 9:2
12. Vladimír Hubáček, 12. Václav Venclík, 12. Jakub Škorpík, 12. Radim Symerský, 24. Václav Venclík, 24. Jakub Škorpík, 36. Václav Venclík, 36. Michal Chytil, 36. Václav Venclík - 24. Petr Herda, 36. Ondřej Kowal; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1 + Vladimír Hubáček OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Panák ? - Petr Kajzar ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:1;
36:00
35:56
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Václav Venclík, asistoval Adam Borges (9:2).
35:56
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Ondřej Kowal, asistoval Petr Herda (8:2).
35:55
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Michal Chytil, asistoval Vladimír Hubáček (8:1).
35:50
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Václav Venclík, asistoval Tomáš Charvát (7:1).
31:22
Vyloučen hráč Vladimír Hubáček družstva FBC Lipník na 2 minuty za nesportovní chování.
31:22
Vyloučen hráč Vladimír Hubáček družstva FBC Lipník - osobní trest.
24:00
24:00
23:55
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Petr Herda, asistoval Ondřej Kowal (6:1).
23:50
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Jakub Škorpík, asistoval Michal Chytil (6:0).
23:49
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Václav Venclík, asistoval Vladimír Hubáček (5:0).
12:00
12:00
11:37
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Radim Symerský, asistoval Adam Borges (4:0).
11:36
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Jakub Škorpík, asistoval Adam Borges (3:0).
11:34
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Václav Venclík, asistoval Marek Malíř (2:0).
11:30
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Vladimír Hubáček, asistoval Václav Venclík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov:
00:00
Line-up domácích FBC Lipník: brankář: Štěpán Panák; hráči v poli: Radim Symerský, Václav Venclík, Ondřej Kulda, Michal Chytil, Tomáš Černocký