1:1
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Sklo Bohemia Světlá n/S 2:2
24. Tomáš Němeček, 43. Martin Štoll - 28. Michal Doležal, 42. Martin Pavelka; rozhodčí: Jan Koten - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Leoš Fišer ? - Matyáš Kozák ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1;
45:00
44:59
Dnešní klání je u konce., Oba týmy si odnáší po jednom bodu. Potřeba říct, že zaslouženě.
44:52
Jenže Škurla ze standartky napálil jenom protihráče stojícího ve zdi.
44:49
Standartka pro Jihlavu v dobré pozici.
44:29
Štoll se napřahoval až do oblak, ale jeho pokus byl zblokovaný.
44:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
43:14
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
42:37
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Vít Andrýsek (2:2).
42:37
Tak se Štoll přeci jen trefil! Sice mu to zabralo asi 7 pokusů, ale hlavní je, že je tam.
41:32
Pavelka, který je dneska střelecky velmi aktivní, se konečně prosazuje a Světlá tak otáčí vývoj dnešního klání.
41:31
Timeout SK Jihlava
41:30
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka bez asistence (1:2).
36:38
Domácí jsou momentálně mnohem aktivnějším týmem a tlačí svého soupeře. Kozák však hájí svoji svatyni velmi zodpovědně a skóre je tak stále vyrovnané.
32:02
Povedený náběh Žaloudka, ale z dobré pozice minul.
30:00
30:00
27:08
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Michal Doležal, asistoval Martin Pavelka (1:1).
27:08
To stejné bohužel neplatilo v případě druhé obranné lajny a tak máme skóre vyrovnané.
26:31
Jihlavská čtyřka zodpovědně dostupuje a blokuje a tak máme minutku z trestu pryč.
25:24
Vyloučen hráč Jan Barimov družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
25:24
,,By padl gól." Těmito slovy okomentoval Barimov svůj zločin. Zbytek haly si sice myslí něco jiného, ale necháme jej při tom.
23:22
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Alex Bača (1:0).
23:22
Domácí se ujímají vedení! Po krásné kombinaci na soupeřově polovině střílí domácí první gól tohoto utkání.
17:37
Barimov těsně minul.
16:36
Začátek druhé třetiny se zatím nese ve znamení zmatků a nepřesností.
15:00
15:00
14:59
První třetina u konce. Hosté v ní byli střelecky aktivnější a své soupeře přestříleli v poměru 11:6.
14:34
Kozák si jistě poradil s pokusem od Škurly.
14:14
Žaloudkovi se nedaří seřídit mířidla. Další střela nad.
12:45
Štoll poslal skákavý balónek vysoko nad. Nutno však ocenit jeho snahu o zakončení z první.
11:20
Vyskočil se pokusil napodobit stahovačku svého bratra.
10:27
Jihlavští si konečně vytvořili nějakou pořádnější šanci, avšak bez většího úspěchu.
08:55
3 výborné zákroky domácího brankáře v krátkém časovém sledu.
07:23
Žaloudek spolu s Vyskočilem skvěle presují a daří se jim komplikovat rozehrávku hostí.
06:41
Štoll udělal krásnou stahovačku a přešel přes svého soupeře. Zakončení už tak půvabné nebylo a tak má míček Světlá.
05:31
Neskutečná zákrok v podání domácího muže pod maskou. Tygřím skokem vytáhl míček, který letěl do úplně prázdné branky.
05:07
Barimov se snaží rozhodit svého obránce a neustále si s ním povídá.
04:44
Jihlava po delší době konečně na míčku.
03:38
Se střelou od půlky, která byla ještě lehce tečovaná, si domácí brankář poradil.
02:39
První zákrok domácího brankáře.
01:09
Vyskočil se zodpovědně vrátil a rozjíždí sám akci. Na jejím konci je však faulován a ke střele se tak nedostane.