4:0
2:3
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FBC OLD Beerboys TJ Libina 12:5
2. Otto Kubiš, 2. Tomáš Daniš, 5. Tomáš Daniš, 8. Michal Trunkát, 9. Zdeněk Malík, 10. Otto Kubiš, 14. Tomáš Daniš, 15. Tomáš Daniš, 16. Miroslav Kozel, 22. Zdeněk Malík, 28. Zdeněk Malík, 36. Otto Kubiš - 4. Ondřej Vlček, 6. Martin Vicenec, 29. Jan Trefil, 29. Ondřej Vlček, 30. Ondřej Vlček; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Roman Ciompa ? - Lukáš Sladomel ?, Pavel Váňa ?, Lukáš Sladomel ?; po třetinách: 6:2, 4:0, 2:3;
36:00
35:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Tomáš Daniš (12:5).
29:23
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Ondřej Vlček, asistoval Martin Vicenec (11:5).
28:43
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Ondřej Vlček, asistoval Aleš Horák (11:4).
28:17
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Jan Trefil, asistoval Vlastimil Navrátil (11:3).
27:06
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Zdeněk Malík, asistoval Tomáš Daniš (11:2).
25:44
Vyloučen hráč Karel Vrána družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za sekání.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Sladomel družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina
24:00
24:00
21:59
15:29
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Miroslav Kozel, asistoval Rolf Franke (9:2).
14:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Otto Kubiš (8:2).
13:19
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Váňa družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina
12:00
12:00
09:43
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš bez asistence (6:2).
08:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Zdeněk Malík, asistoval Otto Kubiš (5:2).
07:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Trunkát, asistoval Otto Kubiš (4:2).
06:05
Vyloučen hráč Martin Nemrava družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:09
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Martin Vicenec, asistoval Aleš Horák (3:2).
04:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Miroslav Kozel (3:1).
03:32
01:50
01:36
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OLD Beerboys TJ Libina:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Jiří Kameník, Rolf Franke, Tomáš Daniš, Otto Kubiš, Miroslav Kozel