5:0
- : -
SK Jihlava

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - SK Jihlava 7:1
14. Adam Veselovský, 25. Michal Veselovský, 32. Václav Venzhöfer, 34. Michal Veselovský, 41. Václav Strašík, 42. David Pátek, 45. Michal Veselovský - 24. Tomáš Němeček; rozhodčí: Jan Koten - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Tomáš Policar ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 5:0;
45:00
44:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Václav Venzhöfer (7:1).
44:01
Luxusní zákrok teď vytáhl z rukávu Novák.
41:14
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil David Pátek bez asistence (6:1).
40:16
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Strašík, asistoval Václav Venzhöfer (5:1).
33:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Martin Kolář (4:1).
31:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Venzhöfer, asistoval Adam Veselovský (3:1).
30:00
30:00
29:01
Vyloučen hráč Alex Bača družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:30
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
24:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Adam Veselovský (2:1).
23:55
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Němeček bez asistence (1:1).
21:12
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
Na dálku zdravíme Martina Štolla a celý mužský A-tým, který je na cestě na své divizní utkání.
15:00
13:06
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský bez asistence (1:0).
11:49
Vyloučen hráč David Novák družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
08:11
Andrýsek si položil brankáře, ale během své kličky se sám vytlačil ze střeleckého úhlu a trefil tak pouze boční síťku.
08:10
Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil Vít Andrýsek.
08:10
A bude to nájezd pro Jihlavské!! Kdo ho pojede?
07:50
Děkujeme Markovi za 3 povedená střídání a přejeme mu hodně štěstí. Marku, Ahoj! A my se jdeme dále věnovat utkání.
05:54
Neskutečné reflexy v podání domácího brankáře.
00:42
Marek Žaloudek, který za toto utkání pravděpodobně stihne tak jedno, maximálně 2 střídání právě předvedl 3 dlouhé sprinty přes celé hřiště. To je nasazení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Filip Lébl, Martin Kolář, David Pátek, Michal Veselovský, Adam Veselovský