2:2
1:5
- : -

FBC Panthers Liberec B - USK Slavia Liberec 3:9
20. Lukáš Ďuriš, 27. Dominik Hejduk, 45. David Vágner - 7. Daniel Klimša, 11. Daniel Isach, 16. Tomáš Souček, 22. Tomáš Souček, 34. Martin Benda, 34. Martin Benda, 41. Robert Žitňan, 42. Marek Svoboda, 44. Daniel Isach; rozhodčí: David Kodytek - Michal Honíšek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Dušan Ramírez ? - Stanislav Pittner ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:5;
44:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil David Vágner, asistoval Jan Kopeček (3:9).
43:37
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Daniel Isach, asistoval Jan Novotný (2:9).
41:58
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Marek Svoboda, asistoval Daniel Klimša (2:8).
40:35
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Robert Žitňan, asistoval Lukáš Bajgl (2:7).
39:43
Vyloučen hráč Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:37
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Martin Benda bez asistence (2:6).
33:31
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Martin Benda, asistoval Daniel Isach (2:5).
30:00
30:00
28:00
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec B neproměnil Václav Lukáš.
26:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Dominik Hejduk, asistoval Václav Lukáš (2:4).
21:21
Vyloučen hráč Daniel Klimša družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
21:11
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Tomáš Souček, asistoval Daniel Klimša (1:4).
19:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Dominik Hejduk (1:3).
15:13
15:00
15:00
11:55
Vyloučen hráč Jan Lesák družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za sekání.
10:05
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Daniel Isach, asistoval Martin Benda (0:2).
09:03
Vyloučen hráč Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:04
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Daniel Klimša, asistoval Lukáš Bajgl (0:1).
00:30
Vyloučen hráč Tomáš Souček družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kodytek a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů USK Slavia Liberec:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: Jiří Jeník, David Kala, Jan Kopeček, Lukáš Ďuriš, Dominik Hejduk