0:0
3:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:2
4. Jan Josef Brychta, 5. Maxmilián Škoda, 13. Jan Josef Brychta, 33. Maxmilián Škoda, 35. Jiří Dědič, 45. Jan Keyzlar - 11. Matěj Vosátka, 34. Matěj Vosátka; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Šimon Lisa 12 - Martin Hanousek 5, Lukáš Řezníček 18; po třetinách: 3:1, 0:0, 3:1;
45:00
Počet střel třetí třetiny: 11:6
45:00
Komentář trenéra domácích: Dnes velmi cenná výhra. Máme velkou radost, že se nám dnes podařilo napravit dojem z minulého turnaje. Tento výkon se dnes blížil k tomu, čím bychom se chtěli v sezóně prezentovat. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Hráčem utkání je hráč Sparty s číslem 98, kapitán Jan Josef Brychta.
45:00
Nejlepším hráčem Bohemians je hráč s číslem 24, kapitán Vojtěch Bílek.
45:00
44:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Keyzlar bez asistence (6:2).
44:18
Domácí využili brejku a svůj náskok zvedli na tři branky.
44:00
Běží poslední minuta zápasu.
42:20
Vyloučen hráč Matěj Albrecht družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou.
42:20
Hosté ještě na závěr zápasu hrají v oslabení.
40:00
Domácí nedokázali trefit prázdnou bránu.
39:00
Hosté odvolali brankáře.
34:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič, asistoval Lukáš Mervart (5:2).
34:33
Sparta znovu proměňuje, brankář hostů se nestihl stáhnout k pravé tyči. A je to již třetí branka třetí třetiny.
33:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Jakub Lamberk (4:2).
33:25
Bohemians rychle odpovídá, i přes to stále prohrává o dvě branky.
32:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Patrik Černý (4:1).
32:52
Sparta znovu zvyšuje. Brankář Bohemians špatně pokryl míč a proti dorážce už nezmohl nic.
30:00
30:00
Počet střel druhé třetiny: 6:7
30:00
Druhá třetina i přes početní výhody a dobré šance nepřinesla změny ve výsledku.
30:00
26:42
Oba týmy se dostávají do šancí, ze kterých by mohli vytěžit i góly, a střely jdou mnohokrát mimo.
21:02
Počet diváků je 52, děkujeme příznivcům českého florbalu.
20:02
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
20:02
Faul na hráče Bohemians, hraje se nyní čtyři na čtyři.
19:28
I přes vlastní oslabení se Bohemians dostalo do dobré šance, gól ale nepadl.
18:45
Vyloučen hráč Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
18:45
Opět sekání, hráči Bohemians by si měli dávat pozor.
17:46
Sparta teď spálila jasnou šanci, míč skončil na břiše brankáře.
15:28
Vyloučen hráč Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky.
15:28
První přesilovku nyní hraje Bohemians.
15:00
15:00
Sparta má na začátku druhé třetiny dva góly k dobru a navíc půl minuty početní výhodu.
15:00
Počet střel první třetiny: 10:4
15:00
13:26
Vyloučen hráč Matěj Albrecht družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
13:26
První přesilovku zápasu hraje Sparta.
12:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Alex Ilčišin (3:1).
12:46
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Řezníček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
12:46
Sparta znovu zvyšuje. Bohemians střídá brankáře.
10:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Jonáš Mareš (2:1).
10:33
Bohemians se nyní trochu oklepala a snižuje náskok soupeře.
04:29
04:29
Sparta přidává další gól.
03:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Jan Keyzlar (1:0).
03:16
Sparta se ujímá vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Štěpán Straka, Jakub Lamberk, Vojtěch Bílek, Matěj Vosátka, David Veleba
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Šimon Lisa; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Jan Keyzlar, Jan Josef Brychta, Alex Ilčišin, David Kozelka