0:1
1:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - ACEMA Sparta Praha UNYP 1:8
32. Patrik Winter - 4. David Kozelka, 8. Josef Sedláček, 12. Maxmilián Škoda, 15. Josef Sedláček, 23. Jan Josef Brychta, 41. Lukáš Mervart, 41. Jakub Mitíska, 45. Radek Drba; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Jan Čadek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 4, Adam Poláček 16 - Viktor Hejna 6; po třetinách: 0:4, 0:1, 1:3;
45:00
Nejlepší hráč domácích je #37 Nikolas Osifčin.
45:00
Hráčem zápasu je #81 Maxmilián Škoda.
45:00
Počet střel třetí třetiny: 3:12
45:00
Komentář trenéra domácích: Naší hře chyběli elementární činnosti, které by měli ve hře být. Chyběla nám sebedůvěra a týmová podpora a chuť se o výsledek poprat, když nám to na florbalkách nelepí. Díky tomu jsme v dnešním zápase nebyli zdatným soupeřem. Díky soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů: Kvalitně odehraný zápas s odpovídajícím přístupem a koncentrací. Během první třetiny jsme se si vytvořili náskok a zbytek zápasu se spíše dohrával. Díky klukům za dnešní oba zápasy a 6 bodů.
45:00
44:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Radek Drba, asistoval Maxmilián Škoda (1:8).
44:58
V úplném závěru zápasu Sparta znovu skóruje.
44:00
Běží poslední minuta zápasu.
40:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Mitíska, asistoval Maxmilián Škoda (1:7).
40:57
Úplně stejná situace jako u předešlého gólu.
40:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Mervart, asistoval Jan Keyzlar (1:6).
40:01
Sparta ještě nemá dost a znovu zvyšuje.
31:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Patrik Winter bez asistence (1:5).
29:25
Vyloučen hráč Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
29:25
Sparta bude mít minutu a půl přesilovky v poslední třetině.
22:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Alex Ilčišin (0:5).
22:11
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Poláček družstva Florbal Primátor Náchod
21:46
Vyloučen hráč Jakub Krtička družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
21:46
Druhá přesilovka pro Spartu.
20:30
Počet diváků tohoto utkání je 40, děkujeme.
19:32
Vyloučen hráč Jakub Mitíska družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:32
Téměř navazující 4 minuty přesilovky by měli přinést vytoužený gól.
16:35
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
16:35
Náchod má k dispozici přesilovku a šanci zvrátit doteď jednoznačné utkání.
15:00
15:00
Počet střel první třetiny: 1:7
15:00
14:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval Daniel Rozsévač (0:4).
14:39
Ještě na konci první třetiny Sparta znovu zvyšuje, tečovanou střelu brankář nepokryl.
11:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Radek Drba (0:3).
11:14
Náskok je už o tři branky.
07:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval Jan Keyzlar (0:2).
07:18
Sparta zvyšuje, i po nevyužité přesilovce.
04:38
Vyloučen hráč Jiří Jebavý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
04:38
Hosté navíc hrají přesilovku.
03:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Jan Keyzlar (0:1).
03:40
Až nyní Sparta otevírá skóre, i když šancí bylo už od začátku utkání mnoho.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Jan Keyzlar, Jan Josef Brychta, Alex Ilčišin, David Kozelka
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: David Špaček, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Jakub Vysoký, David Ulich