0:3
0:6
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Česká Lípa 2:10
2. David Veleba, 13. David Veleba - 7. Antonín Stárek, 16. Oliver Brodský, 21. Oliver Brodský, 26. Ladislav Pekárek, 31. Oliver Brodský, 37. Albert Kouba, 38. Antonín Stárek, 43. Oliver Brodský, 44. Albert Kouba, 45. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Lukáš Řezníček 23 - Daniel Jukl 22; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:6;
45:00
Počet střel třetí třetiny: 8:18
45:00
Nejlepší hráč domácích je #24 Vojtěch Bílek.
45:00
Hráčem zápasu je #33 Oliver Brodský.
45:00
Komentář trenéra hostů: Opět děkuji soupeři za zápas. Výsledek pro nás vynikající, ale se hrou našeho týmu můžeme být spokojeni až od druhé poloviny utkání. Náš výkon nás opět motivuje k zvýšenému úsilí na trénincích. Děkuji našim superfanouškům za jejich podporu.
45:00
44:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Oliver Brodský (2:10).
44:48
A je spečetěno, Bohemka schytala desátou.
44:00
Běží poslední minuta zápasu.
43:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Antonín Stárek (2:9).
43:24
Gól, gól a gól, to je popis týmu Česká Lípa v tomto zápasu.
42:08
Znovu kolaps obrany, vítěze tohoto zápasu už určitě známe.
42:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský bez asistence (2:8).
40:22
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
40:22
Další možnost zmírnit rozdíl. Bohemians dnes ale přesilovky nevyužívá.
37:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek bez asistence (2:7).
37:50
I přes početní výhodu domácí špatně rozehráli a je z toho další bod pro soupeře.
37:12
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
36:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Oliver Brodský (2:6).
36:22
Neshody při střídání domácích vyústily v další gól.
34:18
Česká Lípa má nyní možnost ještě zvýšit.
34:13
Vyloučen hráč Jindřich Smoček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
30:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (2:5).
30:35
Opět špatná rozehrávka, opět gól, domácí s tím musí něco dělat.
30:00
30:00
Počet střel druhé třetiny: 6:9
30:00
27:46
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
25:21
23:47
Vyloučen hráč Jan Zátka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
23:47
Domácí mají možnost dotáhnout hosty a odčinit chyby, které je dostali do pozice prohrávajících.
21:30
Zápas sleduje 39 diváků, mnohokrát děkujeme.
20:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Ladislav Pekárek (2:3).
20:12
Chvilinku po skončení přesilovky domácí obránce špatně rozehrál.
18:02
Vyloučen hráč Adam Kanzelsberger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
18:02
Kromě zmatku na hřišti teď měli domácí zmatek i ve střídání, jeden z hráčů se zdržel za brankou soupeře, čehož si zbytek týmu nevšiml a na hřišti se vyskytlo 6 hráčů v zeleno-bílých dresech.
15:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Jakub Horák (2:2).
15:39
V úvodu druhé třetiny máme znovu vyrovnáno.
15:00
15:00
Počet střel první třetiny: 8:6
15:00
12:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Vojtěch Bílek (2:1).
12:23
Obrana hostů nebyla dostatečně důsledná a nechala domácím dostatek prostoru.
10:12
Vyloučen hráč Ondřej Volek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
10:12
Přesilovka ve prospěch domácích.
06:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Jakub Horák (1:1).
06:30
Česká Lípa vyrovnává, brankář nechal odkrytou zadní tyč.
01:55
01:55
Po chybě v obraně otevírá skóre Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Ladislav Pekárek, Antonín Stárek, Ondřej Kopič, Jakub Horák, Oliver Brodský
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Štěpán Straka, Jakub Lamberk, Vojtěch Bílek, Matěj Vosátka, David Veleba