4:3
1:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Česká Lípa 7:8
2. David Chvosta, 8. Jan Králík, 28. Jan Králík, 34. Dominik Vlček, 35. Michal Matějček, 39. David Chvosta, 52. Tomáš Hanák - 10. Radek Krajcigr, 17. Dominik Jansa, 27. Daniel Štěrba, 32. Tomáš Kadlec, 33. Marek Dzierža, 46. Lukáš Mlejnek, 54. Tomáš Kadlec, 56. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 370; zásahy brankářů: Radek Kulhan 17, Josef Macek 0 - Jan Dvořák 8, Ivan Ponomarev 15; po třetinách: 2:2, 4:3, 1:3;
60:00
Střely 3. třetiny: domácí- 12, hosté- 10
60:00
Komentář trenéra hostí Stožického: "Domácí chtěli dneska vyhrát, my jsme si chtěli zahrát.Velký rozdíl v nasazení nás donutil stahovat na třetí třetinu sestavu, kdy jsme pak se štěstím zápas otočili. Do víkendu musíme být lepší. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štěstí do ligových bojů. Krásná hala, co by jsme za ni v Lípa dali."
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Výborný zápas ve skvělé atmosféře, dneska jsme mohli a měli jsme vyhrát, vytvořili jsme si spoustu gólových šancí a nedokázali jsme je využít. Bohužel zápas rozhodl gól v oslabení, které jsme dosud v sezóně měli stoprocentní. Děkujeme výborným divákům a soupeři za skvělý zážitek.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za držení.
59:24
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
59:24
Vyloučen hráč Daniel Štěrba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
58:01
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jakub Jirsa (7:8).
55:12
Lípa využila přesilovky a dostává se do vedení
54:31
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
53:24
53:24
Dobře a účinně provedená standartka před bránou.
51:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Michal Matějček (7:6).
51:37
Místo brankaře trefil Matějček rozhodčího.
50:05
Zase úžasný Kulhan.
49:55
Dokonalá akce bohužel nedokončena, domácí zatím neproměnili přesilovku.
48:18
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
47:42
Štíři měli hezky rozehráno před brankou hostů, ale nějak se míčku do brány nechtělo.
45:58
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Daniel Štěrba (6:6).
45:58
Mlejnek vyrovnal. Dnešní zápas je hodně nahoru a dolu.
38:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (6:5).
38:48
Štíři ve vedení díky backhandu Chvosty
37:11
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Jan Králík.
37:11
Přihrávka, přihrávka, přihrávka a Lípa bez střely.
34:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Tomáš Hanák (5:5).
33:59
Ještěže ten Kulhan v bráně je.
33:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Václav Hejplík (4:5).
33:24
Hejlíkově dokonalé střele z půlky ještě dopomohl Vlček lehce do brány.
32:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Daniel Kněžour (3:5).
32:30
Za chyby se platí, z volného hráče před bránou byl gól.
31:18
Dnešní zápas je velice atraktivní pro diváky.
31:01
29:15
Střídání brankáře. Nový brankář Ivan Ponomarev družstva FBC Česká Lípa
28:02
Kulhan famózní zákrok.
27:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (3:3).
27:22
Králík zorrem srovnal skóre.
26:55
Vyloučen hráč Jan Spilka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
26:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Radek Krajcigr (2:3).
26:22
Štěrba navyšuje skóre hostů a dostává Lípu do vedení.
24:45
Obrovská šance Lípy.
23:42
Hanák si asi spletl hokej s florbalem a sklouznul po palubovce.
22:48
Kulhan zase zachránil Štíry.
22:03
Domácí asi čtyři šance z dorážek, ale ani jedné se nechtělo do brány.
21:40
Další obrovská šance Strouhala, kterou nedokázal využít.
20:51
Jen tak tak brankář hostujícího týmu stihl zareagovat na Hejplíkovu střelu.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny získávají hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely 1. třetiny: domácí- 10, hosté- 8.
19:24
Poslední minuta 1. třetiny se nám docela vyhrotila gólové šance na obou stranách.
16:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Drahoslav Pastor (2:2).
16:09
Máme prozatím vyrovnáno.
14:06
Ekl promáchl jistou šanci na gól.
13:13
Strouhal dal skoro gól v oslabení, ale brankáři se to na poslední chvíli povedlo zastavit nohama.
12:21
Vyloučen hráč David Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
12:21
První přesilovku si vyzkouší hosté.
11:45
Měřička přestřelil, stačilo pár centimetrů na gól.
11:02
Vlček promáchl jistou šanci na gól.
09:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (2:1).
09:15
Krajcigr snížil náskok Štírů na jedinou branku.
08:52
Vlčkova střela jenom za manťák.
07:44
07:44
Hráči Lípy ujel míček a toho využil Králík, který zaječí rychlostí všechny předběhl a dal gól.
07:12
Úžasný zákrok Kulhana
06:45
Po Drobišově přihrávce Kudláček střelil jenom do hráče
04:40
Vítám vás u prvního utkání v letošní sezóně, ve které nám funguje TVcomu(a ano, je listopad)
02:54
Česká Lípa se snažila získat míček za bránou domácích, ti ale zkušeně ubránili.
01:35
01:35
Dnešní skóre otevírají domácích: brankář si moc lehl a Chvosta si ho jenom pěkně nadhodil.
00:34
Jako se do útočícího pásma dostali Štíři.
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Dominik Jansa, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Václav Staněk, Michal Měřička, Jan Králík