1:3
1:3
- : -

MLADÝCH NADĚJÍ - FbŠ Bohemians 3:7
12. Kristýna Minářová, 19. Kristýna Minářová, 37. Klára Dokulilová - 6. Hana Poláková, 19. Adéla Bočanová, 23. Hana Poláková, 27. Andrea Plavcová, 33. Hana Poláková, 35. Kristýna Dvořáková, 42. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 131; zásahy brankářů: Simona Werbynská 9 - Radka Höflerová 10; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:3;
45:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Velmi bojovné utkání, kde soupeř byl dobře fyzicky připravený. První třetina z naší strany pomalá. Poté jsme dali potřebné branky a zápas zvládli. Jsme rádi, že jsme zapojili několik juniorek. Díky soupeři za kvalitní zápas a za super organizaci, kterou můžou závidět i extraligové kluby.
45:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas byl pro holky za odměnu, poměřit síly s extraligou se nepovede každý den. Můžeme litovat čtyř branek z vlastního brankoviště a několika neproměněných šancí, kdy jen stačilo trefit soupeřovu bránu. Nicméně jsme fyzicky neodpadli a rychlého soupeře jsme pouštěli do minima střel ze střední vzdálenosti. Děkujeme soupeřům za pěkný zápas a divákům za fantastickou kulisu.
45:00
44:59
Zápas se dohrává za hlasitého potlesku domácích fanoušků.
44:31
Zimová teď přestřelila v další vyložené šanci. Tohle mrzí.
44:23
Timeout FbŠ Bohemians
44:04
Zlámalová s Plavcovou předvedly slušnou akci zakončenou těsně vedle levé tyčky.
43:16
Stašková na sebe upozornila slušnou střelou, kterou ale jedna z hostujících obránkyň přizvedla do ochranné sítě.
41:55
V posledních momentech můžeme vidět pozornou obranu Bohemky a nervozní rozehrávku domácího týmu.
41:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Karla Batíková (3:7).
40:21
Císařová předvedla 2 fauly během krátké chvíle. Domácí publikum značně rozčíleno.
39:35
Zápas začíná být nervozní z obou stran. Poláková teď napálila balonek po odpískání přes celé hřiště.
38:17
Hoflerová lapila padající balonek ze vzduchu a uklidnila svůj tým.
36:57
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Klára Dokulilová, asistoval Eliška Zimová (3:6).
36:57
Zimová našla před brankou úplně volnou Dokulilovou a ta vymetla pravý horní roh.
34:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková, asistoval Adéla Bočanová (2:6).
34:29
Bočanová teď ukázala "očíčka" a fantastickou nahrávkou do prázdné vybídla Dvořákovou ke vstřelení branky.
34:22
Bočková teď spálila 100% tutovku téměř z velkého brankoviště.
33:55
Práškama povzbuzená Minářová teď zahodila Polákovou za mantinel.
33:30
Vyloučen hráč Dominika Vatahová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
32:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Kristýna Dvořáková (2:5).
32:29
Domácí tým teď obdržel lacinější branku. Chyběl důraz na brankovišti. V takovém případě se musí lámat snad i kosti a ne to šmrdlat hokejkou.
31:30
Bohemians se od druhé třetiny prezentuje jako vyspělý tým. Hrají opravdu zkušeně.
30:40
Werbynská teď překvapila svým zákrokem úplně všechny. Odklouzala k pravé tyči a nechala branku odkrytou. To nejspíš překvapilo i útočnici klokanek, která ani nezakončila.
30:01
Na dnešní pohárové utkání si našlo cestu 131 diváků. Věřím, že na takovou návštěvu nejsou na Děkance zvyklí.
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina opět končí tlakem Bohemians a skvělým zákrokem Werbynské.
29:46
Obě sestry Minářovic dnes hrají výborný zápas. Tentokrát Klára ukázala své běžecké schopnosti a předběhla snad úplně vše co jí stálo v cestě.
29:36
Výpadek wi-fi. Bohužel.
26:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Jessica Zlámalová (2:4).
25:57
Zlámalová využila své dlouhé ruce a vypíchla tak balonek jednou rukou.
24:36
Nováková si teď držela Reischlovou doslova tělo na tělo a nenechala ji zakončit.
23:30
Vypadá to, že Bohemka zařadila minimálně trojku a svým pohybem přehrává domácí tým.
22:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:3).
22:17
Bohemians ukázaly hezký přechod z obranného do útočného pásma. Dvořáková na Bočanovou ta na Polákovou a poslední jmenovaná uklízí balonek tak říkajíc do vinglu.
21:40
Kratochvílová teď motala Batíkovou v rohu jako na kolotoči.
20:29
V sesterském souboji se ani Klára nechce nechat zahanbit a vysílá jedovatý projektil na branku domácích. Werbynská předvedla další skvělý zákrok.
20:13
Werbynská teď předvedla fantastický zákrok proti bombě Polákové.
18:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová z trestného střílení (2:2).
18:16
Během pár vteřin jsme mohli vidět druhý gol Kristýny Minářové a za pár vteřin proměněný nájezd Adély Bočanové, mimo jiné české reprezentantky.
18:04
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Karolína Hašlová (2:1).
17:00
Domácí kotel žene své svěřenkyně za vstřelením rozdílové branky.
16:20
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:20
Tak tenhle zákrok byl opravdu tvrdý. Bartošová už odchází na trestnou lavici.
15:20
Poláková vyzkoušela pozornost Werbynské backhandem. Ta její pokus ztlumila.
15:00
15:00
14:59
Až přestávková siréna zastavila 100% šanci Bohemians. Hra je zatím dost vyrovnaná.
13:33
Přes vedoucí obou týmů nevidím takřka vůbec nic. Řešení umístění střídaček a časoměřičského stolku je tu opravdu na úrovni.
11:38
Kristýna Minářová skoruje za ohromného jásotu haly. Atmosféra je tu dnes opravdu parádní.
11:36
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Kristýna Minářová bez asistence (1:1).
10:38
Poláková se snažila najít někoho v předbrankovém prostoru, naštěstí nenašla.
09:27
Bočková bojuje v oslabení jako lev.
09:08
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva MLADÝCH NADĚJÍ na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:29
Bohemka trpělivě kombinuje na obranné polovině a snaží se najít v obraně domácích skulinku.
06:29
Císařová s Loudovou uklidnili situaci přihrávkou dozadu.
05:10
05:10
Nejobávanější dvojice Bohemky otevírá golový účet v tomto zápase.
05:06
Klára Minářová utekla snad úplně všem. Je vidět, že je dnes opravdu nahecovaná.
03:16
Stašková se svou dravostí dostala do slušné šance. Bohužel minula klec Bohemky.
02:24
Domácí tým drží míček na svých čepelích.
01:24
Z půlky bude rozehrávat Bohemka.
00:45
Po úvodních komplikacích s online přenosem jsme zde! Vítám všechny fanynky a fanoušky ženského florbalu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Klára Šulová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Klára Minářová
00:00
Line-up domácích MLADÝCH NADĚJÍ: brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Aneta Paďourková, Klára Dokulilová, Anna Fáberová, Karolína Hašlová, Kristýna Minářová