1:5
9:3
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - TJ Sokol Koberovy - Stará garda 14:9
8. Tomáš Rýsler, 12. Jan Pondělíček, 13. Jan Štefáček, 14. Jaroslav Červinka, 19. Jiří Baborák, 37. Jan Štefáček, 37. Martin Voženílek, 39. David Fanderlik, 40. Petr Vondráček, 41. David Fanderlik, 42. Jiří Baborák, 43. Milan Drobný, 44. Jan Štefáček, 44. Jiří Baborák - 6. Martin Vetro, 19. Milan Drobný, 26. Václav Hartl, 27. Milan Drobný, 29. Václav Hartl, 30. Petr Flégr, 38. Václav Hartl, 38. Milan Drobný, 41. Tomáš Novák; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Pavel Draský ? - Marek Hlubuček ?; po třetinách: 4:1, 1:5, 9:3;
45:00
43:53
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jiří Baborák, asistoval Petr Vondráček (14:9).
43:49
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček, asistoval Petr Vondráček (13:9).
42:18
Vlastní branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Milan Drobný (12:9).
41:45
40:43
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil David Fanderlik, asistoval Lukáš Doležal (10:9).
40:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Tomáš Novák bez asistence (9:9).
39:29
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Petr Vondráček bez asistence (9:8).
38:46
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil David Fanderlik, asistoval Jan Pondělíček (8:8).
37:35
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Milan Drobný bez asistence (7:8).
37:08
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Václav Hartl, asistoval Tomáš Novák (7:7).
36:52
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Martin Voženílek, asistoval Petr Vondráček (7:6).
36:35
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček, asistoval Martin Voženílek (6:6).
30:00
30:00
29:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Petr Flégr, asistoval Václav Hartl (5:6).
29:19
Vyloučen hráč Jan Pondělíček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
29:19
Vyloučen hráč Jan Pondělíček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
28:14
26:04
25:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Václav Hartl bez asistence (5:3).
18:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Milan Drobný, asistoval Tomáš Novák (5:2).
18:03
15:00
15:00
13:48
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jaroslav Červinka, asistoval Martin Voženílek (4:1).
12:32
11:47
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Pondělíček z trestného střílení (2:1).
09:09
Vyloučen hráč Petr Vondráček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
09:09
Vyloučen hráč Jan Pondělíček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:20
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Tomáš Rýsler, asistoval Lukáš Doležal (1:1).
06:55
Vyloučen hráč Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:44
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Martin Vetro bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy - Stará garda:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: Pavel Draský; hráči v poli: Tomáš Rýsler, Lukáš Doležal, Petr Vondráček, Jan Štefáček, Jiří Baborák