4:1
0:0
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - 1. FBK Eagles Orlová 5:3
11. Rolf Franke, 23. Otto Kubiš, 23. Miroslav Kozel, 23. Tomáš Daniš, 23. Tomáš Daniš - 11. Petr Janáč, 11. Petr Janáč, 23. Jan Piprek; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Ciompa ? - Tomáš Krajčovič ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 0:0;
36:00
24:00
24:00
22:44
Vyloučen hráč Otto Kubiš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
22:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Otto Kubiš (5:3).
22:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Rolf Franke (4:3).
22:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Miroslav Kozel, asistoval Michal Trunkát (3:3).
22:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Zdeněk Malík (2:3).
22:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Piprek, asistoval Michal Sordyl (1:3).
12:00
12:00
10:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Petr Janáč, asistoval Jiří Kubátko (1:2).
10:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Rolf Franke, asistoval Miroslav Kozel (1:1).
10:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Petr Janáč, asistoval Jan Pešula (0:1).
10:15
Vyloučen hráč Jan Pešula družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Daniel Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Jiří Kameník, Rolf Franke, Tomáš Daniš, Otto Kubiš, Miroslav Kozel