1:1
0:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC ORCA KRNOV 2:3
4. Ondřej Sembol, 21. André Pavlíček - 8. Jakub Hon, 24. Dominik Menzel, 45. Štěpán Čevela; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Nevřela ? - Matěj Kortiš ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1;
45:00
44:36
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
44:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Dominik Menzel (2:3).
40:57
Vyloučen hráč Matěj Kortiš družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
23:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Dominik Novák (2:2).
20:36
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil André Pavlíček, asistoval Radovan Kufa (2:1).
15:00
15:00
11:05
Vyloučen hráč Vladimír Pavlík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
07:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval Dominik Novák (1:1).
05:38
Vyloučen hráč Ondřej Sembol družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
05:12
Vyloučen hráč Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
03:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Jakub Hronek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Dominik Novák, Dominik Menzel, Štěpán Čevela, Roman Kocourek, Ondřej Bohačík
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: David Nevřela; hráči v poli: Jan Rabinský, Daniel Kružel, Ondřej Sembol, Jakub Hronek, Petr Pavelek