3:3
4:3
- : -

BLACK ANGELS - Technology Florbal MB 11:8
14. Tobiáš Hejda, 18. Lukáš Staněk, 18. Jan Muller, 19. Tomáš Čáslava, 25. Marek Nachtmann, 36. Tobiáš Hejda, 38. Tomáš Čáslava, 42. Lukáš Staněk, 44. Adam Bouček, 48. Tomáš Čáslava, 55. Adam Bouček - 8. Sebastián Šlechta, 18. Zdeněk Vyhnánek, 30. Sebastián Šlechta, 33. Jan Zoufalý, 40. Daniel Goll, 48. Zdeněk Vyhnánek, 49. Filip Kučera, 56. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:2 + Zdeněk Vyhnánek OS; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 21 - Ondřej Tomšík 12; po třetinách: 4:2, 3:3, 4:3;
60:03
Komentář trenéra hostí p. Martina Šáchy 3 část: I přes to si myslím, že jsme mohli dnes výsledkově uspět kdybychom zvládli důležité momenty v zakončení a především se soustředili pouze na ovlivnitelné věci a zůstali hlavami v zápase. Věřím, že to pro nás bude velké poučení a bude nás to zdobit v dalších zápasech. Děkuji soupeři za zápas.
60:02
Komentář trenéra hostí p. Martina Šáchy část 2: Od začátku utkání se nám nedařilo na míčku, z toho plynulo hodně technických chyb a bohužel i velmi špatná hra bez míčku.
60:01
Komentář trenéra hostí p. Martina Šáchy část 1: Dnes chci v první řadě poděkovat našim fanouškům za to, že i přes náš tragický výkon nás podporovali až do konce.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 7, Boleslav - 9.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Zalubila: Dnes od nás velmi slušná první a začátek třetí třetiny. Mohli jsme se opřít na kvalitní koncovku a gólmana. Věřím, že nám první body pomohou k další práci. Děkujeme za zápas.
60:00
59:59
Je konec a domácí si připisují první výhru v nadstavbové části.
59:30
Domácí se podruhé zalekli prázdné branky.
59:00
Zbývá poslední minuta a domácí jsou blízko vítězství.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:34
Čáslavu bohužel neposlechl míček a tak nedokázal trefit prázdnou branku.
55:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Sebastián Šlechta (11:8).
55:39
Boleslav to znovu zkusila bez gólmana a ještě zdramatizovává toto utkání.
54:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Tomáš Čáslava (11:7).
54:25
Domácí zásluhou Boučka dokázali využít rychlý protiútok.
50:00
Zatím sledujeme zajímavé utkání a čeká nás ještě dramatických deset minut.
49:34
Hosté na míčku a se šesti hráči v poli.
48:48
A docela brzy dokázali početní výhody využít.
48:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Daniel Martínek (10:7).
47:41
Timeout Technology Florbal MB
47:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jakub Seibert (10:6).
47:41
Hosté si vzali time a hrají bez brankáře.
47:41
Vyhnánkovi vypršel osobní trest a dává gól.
47:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava bez asistence (10:5).
47:01
Čáslava další dobrou střelou zkompletovává hattrick.
43:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček bez asistence (9:5).
43:44
Bouček si vylepšuje gólem dnešní výkon.
41:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tobiáš Hejda (8:5).
41:50
Staněk si udělal z hostujících hráčů kužely a k tomu dokázal i prostřelit Tomšíka.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 6,Boleslav - 9.
40:00
39:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Jan Zoufalý (7:5).
39:32
Domácí propadli v obraně a Goll dává naději hostům.
39:00
Probíhá poslední poslední minuta druhé třetiny.
37:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Adam Bouček (7:4).
37:48
Domácí dokázali využít rychlý protiútok díky Čáslavovi.
35:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Michal Derevlanyj (6:4).
35:38
Domácí nevyužili přesilovku 5 na 3, ale aspoň dokázali dát gól nesformované čtveřici.
33:49
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
33:49
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB - osobní trest.
33:49
Domácí mají přesilovku 5 na 3.
33:30
Vyloučen hráč Sebastián Šlechta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
32:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Jakub Pařízek (5:4).
30:35
Čáslava prvně dobře zablokoval přihrávku. Poté bohužel propadl a Boleslav toho využila, kdyby se povedlo lépe zakončit Fišerovi.
30:10
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
29:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Daniel Goll (5:3).
29:04
Další špatná standarka hostů vyústila v přečíslení pro domácí. Čejka to vzal na sebe a trefil jenom gólmana hostů.
28:38
Boleslav dokázal jen jednou vystřelit na Ernéeho.
27:38
Boleslav se zatím nedokázala usadit na útočné polovině.
26:38
Vyloučen hráč Martin Surový družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
24:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Nachtmann bez asistence (5:2).
24:55
Nachtmann se objevil zcela sám před Tomšíkem a dokázal efektivně zakončit.
24:31
Dobrý zákrok Ernéeho.
23:22
Boleslav nechala volného Buriana, který trefil jednoho z hostujících hráčů.
22:12
Boleslav rozehrála stnadartku a domácí měli štěstí,že tečovaná střela letěla vedle.
21:52
Boleslav se snaží zamknout domácí před Ernéem.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 10, Boleslav - 11.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20
18:20
Blaci se trošku zbláznili a během jedné minuty a jedenácti vteřin otočili skóre.
17:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Muller, asistoval Tomáš Ernée (3:2).
17:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (2:2).
17:09
Staněk s Krahulcem vlétli na soupeře a Staněk si vyběhl do střelecké pozice a srovnává.
17:01
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jan Zoufalý (1:2).
17:01
Vyhnánek vystřelil od mantinelu a prostřeluje Ernéeho.
16:28
Hosté zatím nedokázali Ernéeho.
15:28
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
15:28
Domácí nestihli dostřídat a dávají hostům přesilovku.
13:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Jan Muller (1:1).
13:01
Zprvu nenápadná akce končí přesnou nahrávkou na Hejdu,který srovnává stav utkání.
12:01
Časomíra nastavena a můžeme pokračovat.
12:00
Tak je hra přerušena nečekaným klaksonem.
08:14
Boleslav je po gólu aktivnější, ale není zas tak nebezpečná.
07:58
07:58
Čejka ve velké šanci nedává gól a tak Šlechta dává gól na druhé straně.
05:43
Klasický zápas ve kterém čekáme kdo dá první gól.
03:41
Domácím se poprvé podařilo dostat míček na Tomšíka.
02:34
Zatím vidíme opatrné utkání.
01:02
Hostující útočník rozehrál standartku velmi špatně a nabídl domácím brejk, který skončil střelou vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Matouš Burian, Marek Čejka, Adam Bouček, Václav Veverka, Tomáš Čáslava