2:3
1:0
- : -

TBC Horoměřice - TJ Lokomotiva Rakovník A 5:6pn
6. Antonín Pertlík, 14. Antonín Pertlík, 22. Michal Kovář, 24. Michal Trnavský, 38. Michal Trnavský - 4. Lukáš Pyskatý, 12. Petr Čech, 17. Lukáš Pyskatý, 19. Petr Ježek, 26. Vít Němeček, N Lukáš Pyskatý; rozhodčí: Ondřej Budek - Martin Klán; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Martin Král ? - Dominik Hůla ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník A hráč Vít Němeček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník A hráč Petr Ježek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Antonín Pertlík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Michal Filippi , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Martin Hrycej a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník A hráč Lukáš Pyskatý a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
42:51
Timeout TBC Horoměřice
42:51
Vyloučen hráč Jiří Chlouba družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
37:21
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Trnavský, asistoval Richard Lučan (5:5).
30:00
30:00
25:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Vít Němeček, asistoval Jakub Kochánek (4:5).
23:23
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Trnavský, asistoval Antonín Pertlík (4:4).
22:01
Vyloučen hráč Petr Ježek družstva TJ Lokomotiva Rakovník A na 2 minuty za hra rukou.
21:47
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Michal Trnavský (3:4).
19:50
Vyloučen hráč Lukáš Pyskatý družstva TJ Lokomotiva Rakovník A na 2 minuty za sekání.
18:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Petr Ježek, asistoval Václav Vlk (2:4).
16:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Lukáš Pyskatý, asistoval Petr Čech (2:3).
15:00
15:00
13:50
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Antonín Pertlík, asistoval Radek Tomis (2:2).
11:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Petr Čech, asistoval Petr Ježek (1:2).
05:54
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Antonín Pertlík, asistoval Zdeněk Sadílek (1:1).
03:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Lukáš Pyskatý bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Budek a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Rakovník A:
00:00
Line-up domácích TBC Horoměřice: hráči v poli: Pavel Knol, Antonín Pertlík, Richard Lučan, Michal Trnavský, Michal Kovář