2:2
3:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 6:6
7. Tomáš Prus, 18. Tomáš Prus, 26. Tomáš Prus, 34. Štěpán Graf, 35. Tomáš Prus, 42. Samuel Řezáč - 6. Milan Sousedík, 7. Pavel Chmelář, 16. Daniel Řezáč, 25. Pavel Chmelář, 31. Daniel Řezáč, 43. Daniel Řezáč; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:2;
45:00
42:31
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
42:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Adam Štourač (6:6).
41:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Václav Baláž (6:5).
34:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (5:5).
33:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Vojtěch Škůrek (4:5).
30:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Pavel Chmelář (3:5).
30:00
30:00
25:55
Vyloučen hráč Jakub Lejček družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
25:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Petr Martynek (3:4).
24:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář bez asistence (2:4).
17:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Štěpán Graf (2:3).
15:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Petr Kopecký (1:3).
15:00
15:00
06:40
06:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Petr Kopecký (0:2).
05:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Petr Kopecký, David Švancer, Pavel Chmelář, Adam Štourač, Daniel Řezáč
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Václav Baláž, Samuel Řezáč, Jan Warcholek, Tomáš Haničák, Vojtěch Škůrek