4:1
2:2
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC DDM Kati Kadaň 6:5
18. Alex Šimánek, 25. Jan Kocourek, 27. Jan Kocourek, 27. Jan Bárta, 32. Jan Bárta, 43. Jan Bárta - 7. Tomáš Sloup, 14. Tomáš Sloup, 23. Kryštof Bandas, 35. Jiří Hladík, 43. Jan Čermák; rozhodčí: Matěj Novák - Pavel Váňa; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Adam Žák 23 - Matěj Holeček 16; po třetinách: 0:2, 4:1, 2:2;
45:00
43:08
Vyloučen hráč Václav Ibl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
42:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Bárta, asistoval Alex Šimánek (6:5).
42:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Jiří Hladík (5:5).
38:40
Vyloučen hráč Kryštof Danda družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
34:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Hladík, asistoval Mikuláš Kulík (5:4).
31:09
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Bárta, asistoval Jan Vokál (5:3).
30:00
30:00
26:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Bárta bez asistence (4:3).
26:03
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Milan Dvořák (3:3).
24:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Tomáš Ultsch (2:3).
22:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Jiří Hladík (1:3).
17:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Alex Šimánek, asistoval Jan Vokál (1:2).
15:00
15:00
13:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Tomáš Sloup, asistoval Adam Vodrážka (0:2).
10:13
Vyloučen hráč Kristián Hub družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
06:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Tomáš Sloup, asistoval Patrick Lenke (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Vojtěch Helis, Jan Pošík, Tomáš Ultsch, Ladislav Čermák, Jan Kocourek