0:2
1:2
- : -

FBC Hamsters Vysočany - AIK Steel Kladno B 2:4
8. Robert Sára, 27. Robert Sára - 18. David Schneider, 21. David Schneider, 30. Petr Hora, 36. Daniel Hadaš; rozhodčí: Vladimír Buzický - Pavel Stuš; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Jan Gierczynski ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:2;
36:00
35:53
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Daniel Hadaš, asistoval Jaroslav Chalupný (2:4).
35:00
Vyloučen hráč David Schneider družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání.
34:02
Timeout AIK Steel Kladno B
29:40
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Petr Hora, asistoval Jiří Šimon (2:3).
27:37
Vyloučen hráč Jakub Kail družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
26:01
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Robert Sára, asistoval Jakub Kail (2:2).
24:00
24:00
20:46
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil David Schneider, asistoval Michal Kárník (1:2).
17:05
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil David Schneider, asistoval Jaroslav Chalupný (1:1).
17:04
Vyloučen hráč Vítězslav Princ družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
14:54
Vyloučen hráč Jiří Šimon družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:15
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Robert Sára, asistoval Vít Dvořák (1:0).
06:07
Vyloučen hráč Marek Netočný družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za bránění ve hře.
03:34
Vyloučen hráč Robert Sára družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za bránění ve hře.