7:2
- : -
FbC Plzeň

Panthers Praha - FbC Plzeň 13:3
1. Jan Kšír, 3. Karel Petrák, 14. Karel Petrák, 21. Jan Waldhauser, 30. Jiří Hadamovský, 35. Martin Mattes, 42. Martin Mattes, 44. Jan Kšír, 48. Karel Petrák, 50. Karel Petrák, 51. David Förster, 59. Martin Mattes, 60. Ondřej Přib - 24. Jaroslav Konopík, 43. Jaroslav Konopík, 58. Jan Baštýn; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominik Moravec 15 - Matěj Urban 30; po třetinách: 3:0, 3:1, 7:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Panthers - 21 FbC Plzeň - 7
60:00
Střely celkem: Panthers - 43 Plzeň - 18
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Matouš Hrdlička): I když byl soupeř celý zápas lepší, tak jsme přes půl zápasu drželi krok. Bohužel se nám nepodařilo proměnit šance do kterých jsme se dostali. V třetí třetině to byl z naší strany odevzdaný výkon. Soupeři děkuji za zápas.
60:00
Vyjádření asistenta domácích (Miloslav Mattes): Poklidné utkání. Škoda tří zbytečných chyb. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu.
60:00
59:55
Nic zvláštního ani zajímavého asi dnes už asi nestane.
59:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Přib, asistoval David Förster (13:3).
58:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jan Kšír (12:3).
57:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Baštýn, asistoval Jiří Varta (11:3).
57:08
Baštýn si nahlas řekl o hráče dnešního utkání! Moravec musel kapitulovat
55:32
Kšír hledal Mattese! Toho bohužel nenašel a z akce nic nebude
50:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Förster, asistoval Dominik Moravec (11:2).
50:54
Tak to je bizár... Főrster si po výhozu od Moravce přihrál o zadní mantinel a pak to backhandem vykouřil, div nezabil gólmana! Samozřejmě to přesně takto zamýšlel.
49:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Tomáš Mánek (10:2).
49:02
Mánek s Petrákem si kluky z Plzně rozebrali jak puzzle pro pětileté!
48:08
Moravec nadvakrát vytěsnil střelu i následnou dorážku!
47:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (9:2).
47:37
Wow! Waldhauser - Petrák a luxusní střela přesně nad rameno brankáře po ještě luxusnějším krosu!
47:03
Panthers roztáčí kola své další přesilovky!
46:50
Vyloučen hráč Václav Hajšman družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:35
Mašát má dnes smůlu! Podruhé ho v samostatném úniku vyčapal brankář z Plzně
43:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír, asistoval Jaroslav Petrák (8:2).
43:43
Mánek pobavil ochozy. Neviděl žádného spoluhráče, tak chtěl vyslat do úniku jednoho z rozhodčích...
42:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík bez asistence (7:2).
42:46
Po nepřehledné situaci a faulu využívá Plzeň odložené vyloučení a snižuje náskok domácích.
41:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Petrák (7:1).
41:28
Tick, Tack, Toe... Mattes jen nastavil čepel a kochal se...7:1
41:00
Waldhauser zavezl balónek až do brankáře hostí.
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: Panthers - 10 FbC Plzeň - 6
40:00
38:19
Přib si jde sednout po zápasnickém souboji v rohu.
38:09
Vyloučen hráč Ondřej Přib družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
35:55
Skvělý zákrok Moravce! Hala bouří!
34:25
34:25
Mattes uklidil touš do prázdné!
32:37
Save by Moravec! Plzeň po dlouhé době vyprodukovalo střelu. Brankář domácí je však stále v pozoru!
32:06
Plzeň se štěstím ubránila oslabení!
29:47
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
29:47
Jestřábí oko! Rozhodčí si všiml hrubého chování Plachého a ten si jde sednout na dvě minutky do chládku
29:06
Hadamovský od půlící čáry vymetl pavučiny!
29:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Jan Waldhauser (5:1).
28:37
Hajžman profesorsky odebral balónek, nasadil housle a pak k tomu všemu rovnou zkazil i finální přihrávku na Petráně! To je škody