2:0
2:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - SK Spartak Slatiňany 5:1
6. Petr Kotlář, 25. Petr Kotlář, 29. Petr Kotlář, 37. Matěj Horký, 38. Matěj Schöniger - 41. Patrik Bakeš; rozhodčí: Filip Neumann - Daniel Suchý; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Urban 10 - Marek Pytlík 22; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1;
45:00
43:07
Vyloučen hráč Matěj Horký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:48
Vyloučen hráč Lukáš Dlouhý družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
42:09
Vyloučen hráč Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
40:46
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Patrik Bakeš bez asistence (5:1).
37:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger bez asistence (5:0).
36:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Horký, asistoval Jiří Lhotský (4:0).
32:55
Vyloučen hráč Jan Pytlík družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Ondřej Volný (3:0).
25:49
Vyloučen hráč Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Anthony Michael Bartoň (2:0).
22:10
Vyloučen hráč Filip Bača družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
07:44
Vyloučen hráč Tomáš Marel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
05:44
Vyloučen hráč Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
05:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Jakub Machač, Filip Bača, Patrik Bakeš, Adam Bartoš, Ondřej Dejdar
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Matyáš Havrda, Pavel Macháček, Tomáš Jarolímek, Marek Hejcman, Anthony Michael Bartoň