2:2
5:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:5
26. Jiří Lhotský, 28. Ondřej Volný, 34. Petr Kotlář, 36. Vojtěch Hovorka, 37. Petr Kotlář, 40. Marek Hejcman, 40. Petr Kotlář - 1. Adam Vejrek, 21. Jan Beneš, 26. Jan Beneš, 35. Daniel Semerák, 41. Jan Beneš; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Suchánek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 19 - Petr Linhart 21; po třetinách: 0:1, 2:2, 5:2;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině: Domácí 11 Hosté 7
42:38
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
40:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Beneš, asistoval Lukáš Zajiček (7:5).
39:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Jiří Lhotský (7:4).
39:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marek Hejcman bez asistence (6:4).
36:52
36:02
Vyloučen hráč Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Hovorka bez asistence (4:4).
34:46
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Semerák, asistoval Jan Beneš (3:4).
33:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Matěj Schöniger (3:3).
30:19
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Petr Kotlář.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku 2. třetině: Domácí 7 Hosté 7
27:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Matěj Schöniger (2:3).
25:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Petr Kotlář (1:3).
25:07
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Beneš, asistoval Aleš Bednář (0:3).
22:48
Vyloučen hráč Jakub Škoda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Beneš, asistoval Daniel Semerák (0:2).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku v 1.třetině: Domácí 10 Hosté 10
00:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Šimon Vacek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Pavel Suchánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Rejl; hráči v poli: Dominik Tichý, Matěj Horký, Jana Marková, Lucie Tomášková, Anthony Michael Bartoň