0:3
1:4
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto 1:9
43. Jan Beneš - 3. Petr Lesák, 14. Jiří Unzeitig, 16. Marek Cifra, 24. Jan Vácha, 25. Vít Jakubec, 32. Vít Jakubec, 35. Marek Cifra, 36. Vít Jakubec, 43. Lukáš Matějka; rozhodčí: Jan Čečetka - Pavel Suchánek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Petr Linhart 13 - Tomáš Vopršálek 32; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:4;
45:00
44:59
Střely na branku ve 3. třetině: Domácí 12 Hosté 9
42:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Beneš, asistoval Aleš Bednář (1:9).
42:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Kryštof Šebetka (0:9).
39:51
Vyloučen hráč Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
35:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Jiří Unzeitig (0:8).
34:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Marek Cifra, asistoval Jan Ossendorf (0:7).
31:39
30:33
Vyloučen hráč Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
29:59
Střely na branku ve 2. třetině: Domácí 7 Hosté 6
25:53
Vyloučen hráč Ondřej Tulis družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Lukáš Matějka (0:5).
23:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vácha, asistoval Jan Ossendorf (0:4).
19:45
Vyloučen hráč Jakub Škoda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
15:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Marek Cifra, asistoval Jan Vácha (0:3).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku v 1. třetině: Domácí 14 Hosté 7
13:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Vít Jakubec (0:2).
02:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Tomáš Vopršálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čečetka a Pavel Suchánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Marek Cifra, Petr Lesák, Vít Jakubec, Ondřej Hájek