0:1
1:4
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FBC Dobruška 1:7
39. Jan Schejbal - 12. Adam Kováč, 15. David Janeček, 20. Jan Čtvrtečka, 31. Tomáš Tuček, 39. Jan Čtvrtečka, 41. Tomáš Tuček, 42. Ondřej Arijčuk; rozhodčí: Tomáš Šimon - Pavel Houserek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Kyslík 3 - Vladislav Jiroud 14; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:4;
45:00
41:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Ondřej Arijčuk, asistoval David Janeček (1:7).
40:21
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Tomáš Tuček, asistoval Marek Matějů (1:6).
38:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jan Čtvrtečka, asistoval Ondřej Arijčuk (1:5).
38:13
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Miloš Schejbal (1:4).
35:10
Timeout FBC Dobruška
30:49
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Tomáš Tuček, asistoval Adam Kováč (0:4).
30:00
30:00
22:25
Vyloučen hráč Lukáš Dohnal družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jan Čtvrtečka, asistoval Adam Kováč (0:3).
15:00
15:00
14:20
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil David Janeček, asistoval Adam Kováč (0:2).
11:21
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Kováč, asistoval Tomáš Tuček (0:1).
03:03
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šimon a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Václav Kyslík; hráči v poli: Jan Bláha, Petr Hubáček, Filip Ivan, Jan Schejbal, Václav Ponča