0:1
4:2
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FbC Sokol Předměřice n/L 6:5
3. Ondřej Malík, 9. Petr Dušek, 32. Vlastimil Skalický, 33. Filip Adler, 38. Petr Dušek, 39. Marek Libřický - 3. Jan Bednář, 4. Vojtěch Koudela, 26. Petr Hubáček, 37. Petr Hubáček, 43. Petr Hubáček; rozhodčí: Michal Měsíček - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Mareš 20 - Adam Jelínek 13; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:2;
45:00
42:32
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Dominik Trunec (6:5).
42:04
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
38:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Marek Libřický, asistoval Tomáš Kopecký (6:4).
37:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Dušek, asistoval Marek Libřický (5:4).
36:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Jan Bednář (4:4).
32:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Filip Adler, asistoval Zdeněk Dítě (4:3).
31:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Vlastimil Skalický, asistoval Tomáš Kopecký (3:3).
30:00
30:00
29:48
Vyloučen hráč Tomáš Smetana družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
25:34
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Vojtěch Koudela (2:3).
15:00
15:00
08:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Dušek, asistoval Ondřej Malík (2:2).
03:10
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Vojtěch Fejfar (1:2).
02:30
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Petr Hubáček (1:1).
02:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Ondřej Malík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Adam Jelínek; hráči v poli: Vojtěch Fejfar, Jan Bláha, Jan Bednář, Tomáš Smetana, Petr Hubáček