2:1
2:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FbC Hradec Králové B 4:2
17. Jiří Hofman, 19. Viktor Ulip, 43. Viktor Ulip, 45. Ondřej Kubeš - 2. Filip Šťastný, 28. Jakub Černý; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 25 - Jiří Fišer 26; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:0;
45:00
44:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Ondřej Kubeš bez asistence (4:2).
42:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Viktor Ulip, asistoval Adam Karel (3:2).
38:32
Vyloučen hráč Matěj Freisleben družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání.
36:39
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:10
Doporučujeme facebookové stránce "Fanoušci Michala Urbana" sledovat tento zápas! Dle přání diváků tohoto online zápisu se na tohoto borce pokusíme více zaměřit.
33:46
Vyloučen hráč Filip Šťastný družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
33:15
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B neproměnil Viktor Ulip.
30:01
Ještě se vraťme k předešlé třetině. Internetové připojení nám neumožnilo napsat zprávu o tom, jak Michala Urbana gólová situace povzbudila a neuvěřitelnou rychlostí se rozeběhl do útočného pásma, ovšem jaroměřská obrana byla proti a "Urbi" skončil na zemi. Pořadatelská služba opět řeší problém s hadrem.
30:00
30:00
27:44
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jakub Černý, asistoval Michal Urban (2:2).
27:44
Vyrovnáno! Tak tomu se říká spolupráce hráč a trenér! Michal Urban využil svého přehledu ve hře a krásnou přihrávkou našel osamoceného Jakuba Černého, který se střelou z první nemýlil a zavěsil "pod víko"
26:46
Jaroměřští si hradecké hráče v rohu doslova vychutnávají.
25:50
Hradecká přesilovka se moc nedaří. Jaroměřští si vždy najdou někoho koho perfektně zdvojí. Momentálně to byl Michal Urban.
25:00
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:00
Svou reputaci si pokazil obranným faulem. Jeho slovy: "to byla tutovka jinak to nešlo, jsem doufal že si toho rozhodčí nevšimne". Holt jak se říká, myslet znamená ......
23:55
Na druhé straně je to opět velmi aktivní Hofman, který zkoušel střelu ke vzdálenější tyči. Pokus skončil mimo.
23:40
Střela Dobreva měla dobré parametry, ale byla odražena dobře bránící Jaroměří.
23:00
Střela Kubeše z poloviny hřiště končí v dlaních Fišera.
21:52
Spocan zamokřil podlahu a pořadatelská služba nemohla najít dost velký hadr (rozlišovák).
21:50
Ostrý souboj Michala Urbana v útočném rohu skončil pádem obou hráčů. Zdravotník už běží ošetřit hradeckého velikána.
20:30
Jeho počínání pak napravili spoluhráči kteří krásně zakombinovali v útočném pásmu ale dorážka do prázdné branky končí mimo.
19:48
Jaroměř sice vede, na hokejkách mají techniku slušnou, ale opravdu by se měli naučit běhat. Miler upadl na mantinel z neznámých důvodů a ještě se divil, proč rozhodčí nic nepíská.
18:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Viktor Ulip, asistoval Petr Jiřička (2:1).
18:28
A máme tu obrat! Jaroměř využívá brejk, kdy Jiřička krásným krosem našel osamělého Ulipa, který se střelou z první nemýlil.
17:42
Další útočný pokus Jaroměře likviduje v obraně Michal Urban.
16:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Jiří Hofman bez asistence (1:1).
16:01
A tentokrát už je střelecká smůla Jaroměře prolomena! Hofman se uvolnil a v samostatném úniku krásně vymíchal doteď bezchybného Fišera.
15:02
Buly pro Jaroměř.
15:00
15:00
13:15
Abysme Hofmanovi nekřivdili, že neumí běhat, umí aspoň krásně střílet. Jeho střelu však kryje pohotový Fišer.
12:28
Krásná krosovka v provedení Tomáše Vyšného! Škoda, že z toho nic nebylo, Jaroměř si své obranné pásmo pohlídala.
09:50
Opět neomylný Fišer, který kryje i obě dorážky soupeře.
07:40
Ostrý zákrok na MIchala Urbana, který svým pádem zboural celou zadní část mantinelů.
06:40
Na druhé straně se v zápětí dostali do zakončení Jaroměřští ale ani backhendový pokus nevyšel.
06:30
Povedená střela Hradce končí mimo.
05:24
Jiří Hofman z Jaroměře právě zakopl o půlící čáru.
04:15
Na druhé straně Fišer likviduje povedenou střelu domácích.
02:20
Krásná střela Michala Urbana z levého křídla končí mimo branku Jaroměře
01:00
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Filip Šťastný bez asistence (0:1).