3:0
6:2
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 13:4
5. Petr Hubáček, 5. Jan Bednář, 8. Petr Hubáček, 12. Jan Bednář, 22. Vojtěch Koudela, 24. Jan Bednář, 28. Marek Potůček, 33. Petr Hubáček, 35. Jan Bednář, 35. Jan Bednář, 39. Jakub Šimůnek, 41. Jan Bednář, 45. Jan Bednář - 10. Tomáš Chlumecký, 13. Tomáš Chlumecký, 44. Tomáš Bašarin, 45. Tomáš Kmoch; rozhodčí: Pavel Suchánek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Lukáš Voňka 11 - Miroslav Greguš 26; po třetinách: 4:2, 3:0, 6:2;
45:00
44:44
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Tomáš Kmoch, asistoval Tomáš Chlumecký (13:4).
44:20
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Jakub Šimůnek (13:3).
43:20
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Tomáš Bašarin, asistoval Lukáš Hůlka (12:3).
40:59
39:16
Vyloučen hráč Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za hrubost.
38:59
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Miloš Schejbal (11:2).
34:33
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář bez asistence (10:2).
34:22
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Jan Šťásek (9:2).
32:29
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Jakub Šimůnek (8:2).
30:00
30:00
27:59
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Miloš Schejbal (7:2).
23:49
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Petr Hubáček (6:2).
21:59
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Marek Potůček (5:2).
15:00
15:00
12:14
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Tomáš Chlumecký bez asistence (4:2).
11:55
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Vojtěch Koudela (4:1).
10:02
Vyloučen hráč Tomáš Chlumecký družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za bránění ve hře.
09:34
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Tomáš Chlumecký, asistoval Jan Fremuth (3:1).
07:42
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Jan Bednář (3:0).
04:35
04:27
04:23
Vyloučen hráč Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Suchánek a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Lukáš Voňka; hráči v poli: Jan Bláha, Jakub Šimůnek, Jan Bednář, Vojtěch Fejfar, Petr Hubáček