0:0
2:0
- : -

FbC Hradec Králové B - FbC Sokol Předměřice n/L 5:4
6. Jonáš Mikšovský, 7. Lukáš Pindur, 10. Jonáš Mikšovský, 34. Jonáš Mikšovský, 45. Jonáš Mikšovský - 2. Vojtěch Koudela, 11. Petr Hubáček, 14. Jan Bednář, 14. Petr Hubáček; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: David Šimeček 16 - Lukáš Voňka 10; po třetinách: 3:4, 0:0, 2:0;
45:00
44:13
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Tomáš Vyšný (5:4).
40:16
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
36:09
Vyloučen hráč Jan Šťásek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:48
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Tomáš Krejčí (4:4).
30:00
30:00
18:54
Vyloučen hráč Tomáš Vyšný družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:52
Vyloučen hráč Jakub Šimůnek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
13:48
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček z trestného střílení (3:4).
13:42
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Petr Hubáček (3:3).
10:47
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Jan Bednář (3:2).
09:52
06:56
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Lukáš Pindur, asistoval Eduard Hlávka (2:1).
05:53
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Mikšovský z trestného střílení (1:1).
05:15
Vyloučen hráč Eduard Hlávka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
01:57
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Lukáš Voňka; hráči v poli: Jan Bláha, Jakub Šimůnek, Jan Bednář, Vojtěch Fejfar, Petr Hubáček