3:0
4:1
- : -

FbŠ Bohemians Praha 4 bílí - FBC STŘELCI UNHOŠŤ 7:1
4. Michal Chrástecký, 10. Filip Brynda, 10. Maxmilián Koníček, 13. Filip Brynda, 16. Martin Čihák, 19. Martin Čihák, 20. Filip Brynda - 14. Jáchym Pavlíček; rozhodčí: Václav Patera - Tomáš Procházka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Vágner ? - Filip Juzl ?; po třetinách: 3:0, 4:1;
20:58
Vyloučen hráč Kateřina Tůmová družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
19:36
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Filip Brynda, asistoval Daniel Grézl (7:1).
18:52
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Martin Čihák, asistoval Daniel Grézl (6:1).
15:48
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Martin Čihák, asistoval Maxmilián Koníček (5:1).
13:18
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Jáchym Pavlíček, asistoval Jakub Kříž (4:1).
12:59
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Filip Brynda, asistoval Maxmilián Koníček (4:0).
12:04
Vyloučen hráč Jan Opálka družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Juzl družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ
12:00
12:00
09:40
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Maxmilián Koníček, asistoval Daniel Grézl (3:0).
09:27
03:27
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Michal Chrástecký, asistoval Filip Brynda (1:0).