2:3
0:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - Florbal Primátor Náchod  2:5
5. Tomáš Macháček, 7. Tomáš Macháček - 3. Jakub Vysoký, 6. Jakub Vysoký, 9. David Špaček, 15. David Špaček, 22. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Tomáš Knejp - Daniel Jireček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Rozlivka ? - Lukáš Kašpar ?; po třetinách: 2:3, 0:2;
24:00
21:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin z trestného střílení (2:5).
21:14
Timeout Florbal Primátor Náchod
20:51
Timeout FTC Vysoké Mýto
14:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Jakub Vysoký (2:4).
12:00
12:00
08:30
06:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Matěj Tošovský (2:2).
05:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Jakub Langpaul (1:2).
04:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček bez asistence (1:1).
03:41
Vyloučen hráč Jakub Jireček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
02:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Filip Knettig (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Filip Knettig, David Špaček, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul