9:0
5:2
- : -

FbŠ Bohemians B - TJ Lokomotiva Rakovník 15:2
5. František Zub, 13. Martin Janoušek, 15. Matěj Gubien, 16. Oldřich Pliska, 16. Maxmilián Bursík, 17. Martin Janoušek, 18. David Nedbal, 18. Vojtěch Procházka, 23. Miroslav Pavlík, 23. Jakub Oriniak, 26. František Zub, 28. Jan Král, 30. Matěj Gubien, 30. Jan Ješetický, 31. Martin Janoušek - 25. Tomáš Nechutný, 26. Lukáš Houdek; rozhodčí: Adam Voldřich - Jan Cvach; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Zdeněk Strnad ?; po třetinách: 1:0, 9:0, 5:2;
36:00
35:52
Vyloučen hráč Lukáš Houdek družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
33:07
Vyloučen hráč Robert Hůla družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
30:51
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
30:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Matěj Gubien (15:2).
29:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Ješetický, asistoval Jakub Oriniak (14:2).
29:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien, asistoval Martin Janoušek (13:2).
27:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Král, asistoval Martin Janoušek (12:2).
25:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil František Zub bez asistence (11:2).
25:15
Timeout FbŠ Bohemians B
25:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Houdek, asistoval Tomáš Nechutný (10:2).
25:12
Vyloučen hráč Maxmilián Bursík družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tomáš Nechutný, asistoval Lukáš Houdek (10:1).
24:00
24:00
23:27
Vyloučen hráč Matěj Gubien družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
22:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Oriniak, asistoval Vojtěch Procházka (10:0).
22:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Miroslav Pavlík, asistoval David Nedbal (9:0).
17:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Maxmilián Bursík (8:0).
17:07
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Nedbal bez asistence (7:0).
16:23
15:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Maxmilián Bursík bez asistence (5:0).
15:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Miroslav Pavlík (4:0).
14:52
12:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval František Zub (2:0).
12:00
12:00
11:51
Vyloučen hráč Štěpán Malý družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za blokování hokejky.
04:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil František Zub, asistoval Miroslav Pavlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jan Cvach.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Zdeněk Strnad; hráči v poli: Robert Hůla, Lukáš Houdek, Štěpán Malý, Tomáš Nechutný, Jan Jiroušek