2:1
0:2
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - HAGA Pardubice 2:3
2. Matouš Morávek, 10. Vratislav Khol - 3. Vít Šedivý, 16. Vojtěch Červený, 19. Daniel Pravec; rozhodčí: Jiří Němec - Mai Ngoc Tran; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Krása ? - František Charvát ?, Jiří Nerad ?; po třetinách: 2:1, 0:2;
24:00
20:42
Vyloučen hráč Daniel Martiník družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
18:11
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pravec, asistoval Ondřej Špaček (2:3).
15:53
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Červený bez asistence (2:2).
15:44
Vyloučen hráč Šimon Karlík družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Nerad družstva HAGA Pardubice
12:00
12:00
11:46
Vyloučen hráč Vojtěch Červený družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:43
Vyloučen hráč Štěpán Havelka družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:05
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Vratislav Khol, asistoval Matouš Morávek (2:1).
02:08
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vít Šedivý, asistoval David Honzíček (1:1).
01:26
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Morávek, asistoval Šimon Karlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Němec a Mai Ngoc Tran.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Šimon Krása; hráči v poli: Šimon Karlík, Vratislav Khol, Štěpán Havelka, Martin Drholec, Matouš Morávek