2:0
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians C Jesenice 5:1
2. Tomáš Malý, 14. Vojtěch Raclavský, 16. Tadeáš Lang, 28. Tadeáš Lang, 36. Martin Miclík - 12. Matěj Gubien; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Hrubín; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ? - Matyáš Leszkoven ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0;
36:00
35:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Miclík, asistoval Jan Michalský (5:1).
27:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Vojtěch Raclavský (4:1).
26:29
Vyloučen hráč Jan Šebek družstva FbŠ Bohemians C Jesenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
16:57
Vyloučen hráč Dominik Bohuslav družstva FbŠ Bohemians C Jesenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Adam Vaněk (3:1).
13:22
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Raclavský, asistoval Martin Miclík (2:1).
11:14
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Matěj Gubien, asistoval Jan Šebek (1:1).
10:31
Vyloučen hráč Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
08:34
Vyloučen hráč Tadeáš Lang družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
01:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Hrubín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians C Jesenice: brankář: Matyáš Leszkoven; hráči v poli: Dominik Bohuslav, Lukáš Vrbka, Jan Mráz, Matěj Gubien, Jan Sýkora
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Jiří Krouský, Vojtěch Raclavský, Adam Vaněk, Tomáš Malý, Martin Miclík