2:0
1:2
0:0

TJ Sokol Královské Vinohrady - FC Bučis Team 3:2
26. Matěj Šaroch, 29. Ondřej Zelený, 45. Marek Paštika, N Marek Paštika - 31. Matěj Štrobach, 41. Jan Wald; rozhodčí: Adam Voldřich - Ondřej Rosický; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc ? - Marek Juna ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:2, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Jan Wald , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Marek Paštika a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Štěpán Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Ondřej Zelený a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
44:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika z trestného střílení (2:2).
40:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Wald, asistoval Šimon Pavlíček (1:2).
39:27
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
33:40
Jestříbek zlomil hokejku :((
30:44
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Štrobach, asistoval Lukáš Holas (1:1).
30:00
30:00
28:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Marek Paštika (1:0).
27:52
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
25:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Daniel Vykoukal (0:0).