1:1
4:4
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FBC Hvězdy Česká Skalice 7:6
9. Dominik Trunec, 15. Jan Bláha, 30. Jan Bláha, 31. Jan Bláha, 32. Dominik Trunec, 42. Dominik Trunec, 42. Jan Bednář - 7. Jiří Hrabík, 17. Jan Kopecký, 33. Michal Fidler, 40. Michal Fidler, 45. Michal Fidler, 45. Michal Fidler; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Daniel Jireček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Voňka 15 - Jakub Knittel 35; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:4;
45:00
44:49
Hosté s odkrytou brankou.
44:38
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Pavel Mareček (7:6).
44:38
Skalické snažení se vyplácí Fidler dramatizuje! 7:6.
44:05
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
44:05
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Jakub Brejcha (7:5).
44:05
Skalice si ještě vyžádala čas na poradu.
43:57
Skalice otevírá hru a snaží se výsledek ještě upravit.
43:00
Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
41:55
Dvě slepené branky Předměřic zřejmě už rozhodli utkání.
41:33
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Petr Hubáček (7:4).
41:25
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Dominik Trunec, asistoval Marek Potůček (6:4).
40:24
Knittlovo snažení se vyplácí! Fidler si po nahrávce od Kopeckého zkušeně natáhl brankáře a skóroval.
40:10
Knittel chrání svou svatyni co mu síly stačí!
39:55
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Jan Kopecký (5:4).
37:31
Teď si týmy musí prohodit střídačky, protože v hale na jednu branku svítí slunce.
37:26
Tým hostí hraje v plném počtu.
36:53
Předměřice míří do brejku a Brejcha blokuje tvrdou střelu a dorážku klidní famozní Knittel!
36:02
V oslabení Kopecký krásně sebral balonek a vyslal už po několikáté Fidlera do brejku... ten nevyužil.
35:27
Domácí tým hraje v plném počtu.
35:14
Dokonce si chvilku prohlédneme i hru 4na4.
35:09
Vyloučen hráč Jiří Hrabík družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
33:24
Vyloučen hráč Marek Potůček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
32:47
Mareček propasíroval nahrávku po mantinelu na Kopeckého, jeho střelu dokázal Voňka ještě vyrazit, ale na dorážku Fidlera už nestačil.
32:46
31:48
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Dominik Trunec, asistoval Petr Hubáček (5:2).
30:35
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bláha, asistoval Marek Potůček (4:2).
30:35
Bláha kompletuje hattrick v dnešním utkání a navyšuje vedení Předměřic už na dvě branky.
30:01
Zahajujeme třetí dějství napínavého utkání.
30:00
30:00
29:38
Krasný individuální pokus Brejchy, ale radost z branky mu sebral úžasný zákrok Voňky.
29:03
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bláha, asistoval Lukáš Dohnal (3:2).
29:03
Na tuto kombinaci Předměřic byl i Knittel krátký.
27:00
Dnes sledujeme opravdu krasné zákroky brankářů na jedné i druhé straně.
25:28
Krasným zákrok se předvedl i brankář domácích Lukáš Voňka!
24:47
Další neskutečný zákrok Jakuba Knittla, který se dnes určitě dobře vyspal.
23:49
22:45
Přesilovka hostů zatím bez efektu.
21:52
Skalice na balonku a snaží se vykombinovat až do prázdné branky.
21:48
Vyloučen hráč Jan Šťásek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
21:28
Domácí stále zamykají hosty na své polovině.
19:35
Další zblokovaná střela a hned další zákrok Knittla.
18:12
Předměřice ve stálém tlaku sypou na branku střelu za střelou.
16:47
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jiří Hrabík (2:2).
16:10
Neuvěřitelný zákrok Knittla! Hubáček mířil již do odkryté branky, ale Knittel vystavil této střele důraznou stopku!
15:00
15:00
14:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bláha, asistoval Tomáš Smetana (2:1).
12:38
Tvrdá rána Brejchy skončila v rukou brankáře.
12:12
Vyloučen hráč Michal Fidler družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za hra rukou.
11:10
Další skvělá nahrávka Kopeckého do předbrankového prostoru, ale Hrabík přestřelil.
09:45
Cink! Rozeznělo ze v prázdné hale. Knittlova tyč pomáhá Skalici.
08:45
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Dominik Trunec, asistoval Lukáš Dohnal (1:1).
08:31
Kopecký v oslabení vyslal Hrabíka, který šel sám na branku, ale nevyužil.
08:09
Skvělí zákrok Knittla!
07:04
Po krásné akci hostů, kde po skvělé nahrávce Fidlera zakončoval do odkryté branky Jiří Hrabík, si prohlédneme přesilovou hru Předměřic.
06:43
Vyloučen hráč Michal Fidler družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za blokování hokejky.
06:35
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jiří Hrabík, asistoval Jan Kopecký (0:1).