2:1
3:0
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - Florbal Jirkov 5:1
3. Lucie Švajcrová, 9. Jan Drozd, 21. Matyáš Fanderlik, 23. Jan Drozd, 23. Jan Drozd - 4. Jan Willheim; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Eliška Šidlochová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Miroslav Horváth ? - Jiří Smýkal ?; po třetinách: 2:1, 3:0;
24:00
22:39
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd, asistoval Jakub Bareš (5:1).
22:30
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd, asistoval Lucie Švajcrová (4:1).
20:30
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Lucie Švajcrová (3:1).
15:01
Vyloučen hráč Jakub Bareš družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:49
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd bez asistence (2:1).
03:45
03:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jan Willheim bez asistence (1:1).
02:15
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lucie Švajcrová, asistoval Matyáš Fanderlik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Eliška Šidlochová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Magdalena Mašková, Matyáš Fanderlik, Matěj Bareš, Jan Drozd, Jakub Bareš