4:2
2:2
- : -

SC Podještědí Č. Dub - FBC Česká Lípa 7:7
5. Jakub Šenberk, 17. Jakub Švarc, 20. Jakub Šenberk, 21. Marek Prošek, 28. Jakub Šenberk, 32. Vojtěch Třešňák, 38. Marek Prošek - 1. Jakub Knespl, 6. Jakub Knespl, 12. Richard Šulc, 20. Zdeněk Petrák, 24. Jan Dudek, 38. Petr Pirunčík, 41. Petr Mazal; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Bulíř ? - David Fanderlik ?; po třetinách: 1:3, 4:2, 2:2;
45:00
42:52
Vyloučen hráč Martin Tvrzník družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
40:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal bez asistence (7:7).
37:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Pirunčík, asistoval Richard Šulc (7:6).
37:22
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Marek Prošek, asistoval Adam Stehlík (7:5).
35:48
Timeout SC Podještědí Č. Dub
31:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Vojtěch Třešňák, asistoval Pavel Dostál (6:5).
30:00
30:00
27:23
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Šenberk, asistoval Jakub Švarc (5:5).
23:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Dudek, asistoval Jakub Knespl (4:5).
23:15
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
20:24
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Marek Prošek, asistoval Vojtěch Třešňák (4:4).
19:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Zdeněk Petrák, asistoval Jan Dudek (3:4).
19:20
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Šenberk, asistoval Vojtěch Třešňák (3:3).
16:27
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jaroslav Šámal (2:3).
15:00
15:00
13:00
Vyloučen hráč Pavel Dostál družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
11:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Jakub Knespl (1:3).
10:24
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
05:41
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Knespl, asistoval Petr Pirunčík (1:2).
04:35
00:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub: brankář: Petr Bulíř; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Pavel Dostál, Jakub Švarc, Jakub Šenberk, Vojtěch Třešňák