3:2
7:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti Tigers Jižní Město 13:5
4. Gabriela Žůrková, 6. Kristína Belicová, 7. Karolína Suchá, 21. Martina Řepková, 39. Magdaléna Plášková, 40. Martina Řepková, 42. Kristína Belicová, 48. Martina Řepková, 50. Nela Jiráková, 52. Martina Řepková, 53. Adriana Hýsková, 53. Kristína Belicová, 57. Karolína Suchá - 11. Kateřina Fousová, 15. Kristýna Vejvodová, 26. Nikol Pekárková, 38. Iveta Hyršlová, 59. Simona Pálková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 639; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 5, Hana Ranochová 16 - Kristýna Karli 27; po třetinách: 3:2, 3:2, 7:1;
60:01
Střely ve třetí třetině: Chodov - 14, Tigers - 8
60:01
Vyjádření hostující trenérky (K.Šatalíková): I přes nepovedený vstup do utkání se nám povedlo trpělivou hrou vrátit a držet se soupeřem krok dvě třetiny. Ve třetí části jsme však díky chybám dostaly soupeře na koně a poodruhé už se nám to zlomit nepovedlo. Gratulujeme soupeři.
60:01
Vyjádření domácího trenéra (L.Procházka): Měl jsem z dneška lehké obavy, přeci jen příprava byla téměř nulová, vzhledem k MS i jiným věcem. Jsem ale strašně rád, za to, jak holky k utkání přistoupily a s jakou energií ho odehrály. Klobouk dolů! Atmosféra byla bezvadná, důstojná rozlučce s Kiki Provázkovou, skvělou gólmankou a skvělým člověkem do party. Kiki děkujeme!!!!
60:00
59:59
Utkání končí pohodlnou výhrou domácích, ale hostující tým dokázal potrápit.
58:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Lucie Řezáčová (13:5).
58:55
Pálková ještě po pěkné nahrávce Řezáčové kosmeticky upravuje skóre.
58:47
Utkání se chýlí ke konci a o vítězi asi není pochyb.
56:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Nela Jiráková (13:4).
56:57
A i tato přesilovka byla využita, prosazuje se opět velmi aktivní Suchá.
56:10
Vyloučen hráč Simona Pálková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
56:10
Přesilovka pro domácí, provinila se Pálková.
52:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Adriana Hýsková (12:4).
52:58
Čepovaná dvanáctka z hole Belicové. Hra Tigers se v posledních minutách lehce rozpadla.
52:02
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
52:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Gabriela Žůrková (11:4).
52:02
A hned z protiútoku předložila Žůrková šanci Hýskové a ta využívá. Jedná se o její premiérovou trefu v Extralize žen.
51:55
Hermannová střílela pěkně, ale až do sítě její projektil neproklouzl.
51:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Suchá (10:4).
51:33
Klasická Řepková a její dlouhý výběh přes osu, který opět končí gólem.
49:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Markéta Svačinová (9:4).
49:18
Jiráková měla tak dlouho před sebou volný prostor, že ho nakonec využila a dává další gól.
47:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (8:4).
47:51
Plášková střílí, ale trefuje pouze Řepkovou, od té se však míček odrazil za záda hostující gólmanky.
46:54
Chodov v plném počtu.
46:46
Přesilovka se Tigers příliš nevyvedla.
44:54
Vyloučen hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
44:54
Suchá nestíhala a tak si vypomohla faulem, rozhodčí neváhali a ocenili tuto skutečnost.
44:17
Hra se nám přelévá ze strany na stranu, ale nyní bez větších šancí.
41:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Marie Havlíčková (7:4).
41:09
Obrana hostí zapomněla na Belicovou a ta je neváhala potrestat.
39:59
Druhá třetina nám končí stejným skóre jako ta první.
39:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Gabriela Žůrková (6:4).
39:05
I Chodov svou přesilovku využil. Řepková prostřelila vše co jí stálo v cestě a domácí opět vedou o 2 góly.
38:31
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
38:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Markéta Svačinová (5:4).
38:21
Plášková trefuje ze vzduchu a vrací domácím vedení.
37:24
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová z trestného střílení (4:4).
37:24
Zákrok Havlíčkové, bohužel míček směřující do brány zastavila rukou a tak uvidíme trestné střílení.
37:24
Iveta Hyršlová s ledovým klidem proměňuje nabídnutou příležitost.
36:25
Na dnešní utkání dorazilo skvělých 639 diváků! Děkujeme.
35:05
Další výborný zákrok Karli, drží svůj tým ve hře.
34:19
Řepková obešla gólmanku, ale z těžkého úhlu netrefila odkrytou bránu.
33:21
Pár soubojů na hraně a na hřišti se začíná jiskřit.
31:34
Baťková trefuje od břevna na brankovou čáru a ven, rozhodčí okamžitě rozpažil.
29:52
Kovaříková sama před Ranochovou, ale ze skákavé přihrávky přestřelila.
27:22
Ostrá střela Suché, ale Karli vyráží maskou.
26:29
Brejk hostí, ale Kovaříková tečovala těsně vedle tyče.
25:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Vanda Šnajberková (4:3).
25:06
A Tigers nakonec početní výhodu využívají střelou Pekárkové, která se trefila přesně k tyči.
24:26
Žůrková versus Karli podruhé, opět úspěšnější gólmanka hostí.
23:29
Žůrková v brejku, ale Karli si poradila.
23:10
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:10
Jiráková dohrála v rohu Pálkovou a jde si odpočinout na trestnou lavici.
21:26
Karli dalším výborným skokem ukradla gól Vrbové.
20:37
20:37
Krásná nahrávka Suché a Řepková už neměla problém trefit prázdné místo.
20:01
Chodov sáhl ke střídání gólmanů, když ze hry odstoupila legenda klubu Kristýna Provázková, která si dnes užívala před plnou halou svou rozlučku s klubem. DÍKY KIKI!
19:59
První třetina nám končí a domácí hráčky se ujaly rychle vedení, Tigers se však dokázaly vzchopit a vrátit se na dostřel.
19:34
Klidnější pasáž bez větších šancí na jedné či druhé straně.
16:29
Havlíčková velmi dobře pozičně a překazila brejk hostí.
14:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Kristýna Karli (3:2).
14:56
Kristýna Vejvodová dostává Tigers na dostřel po povedeném výhozu Karli.
14:15
Eliška Trojánková se teď sympaticky a fairplay přiznala k teči a dává míč soupeři.
10:49
Suchá v brejku, ale nedokázala trefit prostor tří tyčí.
10:29
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Kristýna Vejvodová (3:1).
10:29
Ale teď už se Tigers prosazují, Fousová vymetla šibenici.
10:25
A výborný zákrok si připisuje i Provázková proti Pekárkové.
09:55
Výborný zákrok Karli, která chytila Belicové jasnou šanci.
09:16
Chudá ukryla svou střelu za obránkyni, ale těsně míjí.
08:54
Karli likviduje střelu Svačinové.
06:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Martina Řepková (3:0).
06:40
Napodruhé už se Suchá z předbrankového prostoru prosazuje a navyšuje vedení.
06:31
Chyba v rozehrávce, ale Suchá nedokázala potrestat.
05:50
Vejvodová se tlačila do zakončení, ale její střela byla zblokována.
05:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Daniela Frantíková (2:0).
05:23
Pohotová orientace v podání Belicové a její dorážka končí v síti.
04:47
Svačinová ve výborné obrané práci.
03:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Tereza Hanzlíková (1:0).
03:16
Ukázkově sehraný protiútok a z těchto pozic se Žůrková nemýlí.
02:46
Steinbachová míjí ze středu branku.
02:02
Řezáčová prověřila Provázkovou, která dnes absolvuje svou rozlučku s Chodovem a vrcholovým florbalem.
01:25
Hanzlíková v první zajímavé pozici utkání promáchla skákavou nahrávku.
00:37
Hned od úvodu je zápas ve vysokém tempu.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Nikol Pekárková, Kateřina Fousová, Markéta Baťková, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková
00:00
Dobré ráno z Jižního Města. Vítejte u tradičního jihoměstského derby mezi Chodovem a Tigers. Dnešní utkání je v rámci projektu Schoolmatch před velmi pěknou návštěvou žáků z jihoměstských škol.