0:1
1:5
- : -

TJ Čechie Zastávka - FBC Sokol Ivanovice na Hané 2:8
8. Vítězslav Lacina, 43. Martin Holeček - 8. Jan Kramář, 10. Lukáš Skácel, 29. Pavel Sysel, 31. Tomáš Urbánek, 32. Jakub Ondrák, 38. Dominik Papp, 40. Jan Kramář, 44. Jakub Ondrák; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:5;
45:00
43:09
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Dominik Papp (2:8).
42:10
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Martin Holeček bez asistence (2:7).
40:12
Holecek utekl obrancum a tvari v tvar golmanovi nezavahal.
39:51
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář, asistoval Jakub Ondrák (1:7).
37:51
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Lukáš Skácel (1:6).
37:51
Precisleni dva na jednoho zakoncil Papp s prehledem strelou k tyci.
35:50
Obrat Valihracha o micek dnes vypada tak jednodusse, jako sebrat diteti lizatko.
33:31
Zastavka uz setri sily na druhy zapas. Jinak si jejich odevzdanou hru nedovedu vysvetlit.
31:14
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Jan Kramář (1:5).
31:14
Po dalsi rychle kombinaci hostu je jiz o zapase zrejme rozhodnuto. Ondrak trefil z prostredka presne pravy spodni roh branky. Mikeska byl bez sance.
30:45
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Tomáš Urbánek, asistoval David Hedvík (1:4).
30:45
Dalsi gol v siti domacich. Strela byla tak rychla, ze jsme ji ze stolku casomericu ani nezaregistrovali.
30:00
30:00
29:45
A dalsi neuveritelny zakorok Mikesky, ktery zlikvidoval strelu z bezprostredni blizkosti. Hoste uz se malem radovali z golu.
29:11
Holecek mohl snizit, ale dostal prihravku na dlouhou hul. Na druhe strane se zakrokem maskou blyskl opet Mikeska.
28:28
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Pavel Sysel, asistoval Jakub Ondrák (1:3).
28:28
Mikeskovi propadla strela z pulky mezi nohama. Micek zustal lezet par centimetru za nim a jako prvni k nemu dobehl Sysel. Tohle si domaci obrana za ramecek neda.
26:36
A cini se i hostujici brankar. Valihrach strilel z prvni do prazdne brany a golman zakrokem na Haska mu nohou vykopl strelu mirici do horniho rohu. V zapeti Valihrach opet strilel z prostredka, ale strela sla hodne nad.
25:06
A opet Hajek. Tentokrat z boku strilel dost vedle.
23:50
Na druhe strane ted dve neuveritelne prislezitosti hostu. Nejprve bezel hostujici hrac sam, ale nedal. V zapeti strilel jeho spoluhrac uplne do prazdne brany, ale Mikeska mu tygrim skokem sebral uplne jasny gol
23:29
Hajek "bezel" uplne sam na golmana, jeho tvrdou strelu ale golman vytesnil konecky prstu.
23:04
Mohlo to byt o dve branky. Teto strele chybelo hodne malo, aby netrefila Mikeskovo rameno, ale roh brany.
22:11
Vyloučen hráč Lukáš Benedikt družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za hrubost.
22:11
Vyloučen hráč Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
22:11
Mikeska zachytil micek a dostal poradnou sekeru pred prsty. Zastal se ho Benedikt a on i hostujici hrac si pujdou na dve minuty odpocinout.
21:24
Nuda, nuda, šeď, šeď.
20:44
Konecne nejaka zajimava situace. Hostujici hrac sel sam z boku na branu, ale Mikesku ani na dvakrat neprekonal.
18:00
Holecek vyzkousel pozornost golmana strelou temer z pulky a malem ho prekvapil.
15:34
Matousek mohl hned v prvni minute vyrovnat, ale jeho strela by mirilo mimo asi i v americkem fotbale.
15:00
15:00
14:35
A zase ten Valihrach. Nedopatrenim se ocitl v obrane a malem namazal souperi na gol.
14:02
Klabik ted perfektnim obrannym zakrokem zabranil tretimu golu v domaci siti.
13:16
Hajek strill z mezikruzi tesne vedle. Mohlo byt vyrovnano.
12:38
Holecek se ocitl sam pred golmanem, snazil se ho jen lehce prehodit, ale brankar predvedl vyborny zakrok a za to si pak zaslouzil velkou sekeru do nohy.
11:04
A jakoby chtel potvrdit ma slova, tak v rychlem brejku netrefil micek a poslal soupere do velke sance, ktera konci strelou vedle.
10:05
Zatim nejnebezpecnejsi hrac na hristi je jednoznacne Valihrach. Bohuzel jen sam sobe.
09:37
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval David Hedvík (1:2).
09:37
Hoste se dostavaji do vedeni po prihravce zpoza brany, kdy Mikeska nemel proti osamocenemu souperi zadnou sanci.
08:28
Klabik hledal pred branou Holecka, ktery promachl jeho skakavou prihravku.
07:21
07:08
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Vítězslav Lacina, asistoval Michal Klabík (1:0).
07:08
V oslabeni utekl Lacina, byl faulovan a z narizeneho volneho uderu predvedli hraci zastavky nacviceny signal, ktery je poslal do vedeni.
06:42
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání.
06:15
Utkani sleduje presne 1 divak.
05:01
Minovsky s Holeckem mirili v precisleni dva na jednoho, ale prvni jmenovany vystrelil uplne vedle.
04:14
Na obou stranach je zatim pomerne hodne faulu.
03:36
Valihrach ted sam pred brankarem promachl skvelou prihravku od Klabika.
02:12
Hostujici obrana si zatim vubec nevi rady s Valihrachem, ktery jim mota hlavy.
01:40
Hraje se zatim ve vysokem tempu.
00:30
Holecek chyboval za branou a hoste si pripisuji prvni golovku utkani. Golman Mikeska vsak strelu ocima vytesnil mimo tri tyce.