1:2
- : -
SCC SEMILY

FBC Česká Lípa blue - SCC SEMILY 2:3
12. Lubomír Jelínek, 16. Lubomír Jelínek - 4. Tadeáš Buryanec, 14. Bruno Břenek, 15. Jakub Michal Prousek; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4 + David Sedláček OS:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Tobias Hartman ? - Martin Dumek ?; po třetinách: 1:1, 1:2;
24:00
22:06
Vyloučen hráč David Sedláček družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za nesportovní chování.
22:06
Vyloučen hráč David Sedláček družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za sekání.
22:06
Vyloučen hráč David Sedláček družstva FBC Česká Lípa blue - osobní trest.
21:35
Timeout SCC SEMILY
21:35
Vyloučen hráč David Ngo družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za sekání.
19:08
Vyloučen hráč Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za sekání.
15:30
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek, asistoval Samuel Vacek (2:3).
15:30
Vyloučen hráč Lukáš Maťátko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nesportovní chování.
14:01
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Michal Prousek, asistoval Vojtěch Karpíšek (1:3).
13:37
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Bruno Břenek bez asistence (1:2).
12:00
12:00
11:50
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek z trestného střílení (1:1).
03:43
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Tadeáš Buryanec, asistoval Vojtěch Karpíšek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC SEMILY:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: David Sedláček, Jindřich Jásek, Radek Halabalík, Radim Kaňka, Lubomír Jelínek