2:0
6:1
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - FBC Vipers - Flumine Most 9:3
10. Petr Kudrnovský, 13. Petr Kudrnovský, 17. Jan Mašek, 26. Petr Kudrnovský, 28. Oldřich Pikhart, 30. Oldřich Pikhart, 32. Ondřej Plocar, 33. David Turner, 34. Petr Kudrnovský - 7. Miroslav Koranda, 7. Petr Řeháček, 34. Radek Hoffmann; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Capoušek ? - Petr Špičák ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 6:1;
36:00
33:05
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský, asistoval Jaroslav Boháč (9:3).
33:01
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Radek Hoffmann, asistoval Miroslav Koranda (8:3).
32:22
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil David Turner, asistoval Jan Mašek (8:2).
31:58
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Ondřej Plocar, asistoval Jaroslav Honc (7:2).
29:20
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Oldřich Pikhart, asistoval Michal Šulc (6:2).
27:02
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Oldřich Pikhart, asistoval Ondřej Plocar (5:2).
25:03
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský, asistoval Oldřich Pikhart (4:2).
24:00
24:00
23:26
Vyloučen hráč Radek Valoušek družstva FBC Vipers - Flumine Most na 2 minuty za hra na zemi.
16:54
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Mašek, asistoval David Turner (3:2).
12:16
12:00
12:00
09:47
Vyloučen hráč Oldřich Pikhart družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za hrubost.
09:31
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský, asistoval Jaroslav Honc (1:2).
06:55
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Petr Řeháček, asistoval Radek Valoušek (0:2).
06:44
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Miroslav Koranda, asistoval Bronislav König (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers - Flumine Most:
00:00
Line-up domácích DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Josef Capoušek; hráči v poli: Oldřich Pikhart, Jaroslav Boháč, Petr Kudrnovský, Jan Mašek, Jaroslav Honc