1:1
1:5
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:10
2. Jiří Suchomel, 9. Michal Konrád, 18. Jiří Suchomel, 19. Jiří Suchomel, 25. Jiří Suchomel, 59. Ondřej Kos - 4. Michal Vojtíšek, 8. Jiří Kratina, 10. Jiří Kratina, 10. Jiří Kratina, 23. Michal Vojtíšek, 48. Jiří Kratina, 53. Filip Folauf, 58. Tomáš Otcovský, 60. Vojtěch Bílek, 60. Adam Kopal; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Flek 30 - Jan Linhart 7; po třetinách: 4:4, 1:1, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: Domácí odehráli velmi dobře 45 minut zápasu . Nám se podařilo pak na konci vstřelit pár gólu proto jsme vyhráli. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Jandy: Souhlasím s Michalem. Rozhodlo naše špatné řešení přečíslení soupeře a jiných aspektů hry. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Kopal, asistoval Jan Horák (6:10).
59:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Tomáš Otcovský (6:9).
58:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Jiří Suchomel (6:8).
58:45
Kozák v útoku.
57:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Vojtěch Bílek (5:8).
57:03
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
52:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jiří Kratina (5:7).
47:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Tomáš Otcovský (5:6).
40:00
40:00
Střely za druhou třetinou 3:11.
40:00
Komentář trenéra Romana Jandy: Souhlasím s Michalem. Rozhodlo naše špatné řešení přečíslení soupeře a taky řešení některých aspektů naší hry. Děkuji soupeři za utkání.
40:00
39:31
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
33:41
Vyloučen hráč Erik Papež družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
24:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (5:5).
22:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Dominik Šimáně (4:5).
20:00
20:00
Střely za první třetinu 7:15
20:00
18:59
17:53
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
17:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Vojtěch Dvořák (3:4).
09:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Dominik Šimáně (2:4).
09:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Jan Horák (2:3).
08:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Jiří Suchomel (2:2).
07:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Vojtěch Šimáček (1:2).
03:42
01:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Dominik Šimáně, Filip Folauf, Erik Papež, Tomáš Otcovský
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Vojtěch Dvořák, Filip Kozák, Jiří Suchomel, Tomáš Vejmělka, Michal Konrád