0:1
1:1
- : -

FbC DTJ Strání-Květná - SFK Kozel Počenice B 1:3
33. Marian Šimovec - 4. Petr Dvorský, 23. Miroslav Kučera, 43. Michal Šromota; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Benjamín Bartoš ? - Viktor Chrást ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1;
45:00
42:21
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Michal Šromota, asistoval Petr Dvorský (1:3).
32:21
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Daniel Zámečník (1:2).
30:00
30:00
22:46
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Miroslav Kučera, asistoval Petr Dvorský (0:2).
22:19
Trestné střílení družstva SFK Kozel Počenice B neproměnil Tomáš Nohýl.
19:07
Vyloučen hráč Daniel Prachař družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:13
Vyloučen hráč Petr Dvorský družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:54
Vyloučen hráč Miroslav Michajlovič družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za hra na zemi.
03:12
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Petr Dvorský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice B:
00:00
Line-up domácích FbC DTJ Strání-Květná: brankář: Benjamín Bartoš; hráči v poli: Angelo Šupák, Tomáš Abrhám, Daniel Zámečník, Miroslav Končitík, Marian Šimovec